Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok képtelen normális...

Miért vagyok képtelen normális dolgokról beszélgetni?

Figyelt kérdés

17/F


Nem azzal szeretnék menőzni, hogy hű de különleges vagyok, mert ez inkább idegesítő, mintsem menő.


Egyszerűen képtelen vagyok hétköznapi, normális dolgokról komolyan beszélgetni emberekkel. Pár szóváltás az megy, de annál több nem. Rohadtul fárasztó ez nekem és emiatt pl alig vannak barátaim, barátnőm pedig még soha nem volt, mert 5 perc ismerkedés után már öngyilkos akartam lenni, annyira kínosan, befeszülve, szorongva éreztem magam. Ha valakitől meghallom, hogy 'mesélj magadról' vagy ehhez hasonló, akkor már ott rohadtul elmegy a kedvem az egésztől, mert gyűlölök magamról komolyan beszélni... egyszerűen nem megy, akármennyire is próbálkozom.


Viszont imádok hülyeségekről beszélgetni, poénkodni, indokolatlan dolgokat írni/mondani. Nekem ez megy 0-24-ben és soha nem unom meg.. Rendszerint a beszélgetőpartnerem unja meg, vagy idegesíti fel magát a nyomulásomon.

A gáz, hogy sokszor nem merek így nyitni pl egy csajnál, mert, ha nem jön be neki ez a stílus, akkor 5 perc után elküld a rákba, ha viszont normálisan próbálok vele beszélgetni, akkor akár 1 hétig is kihúzhatjuk a szenvedős ismerkedést, ami azért már elég jól hangzik...


Mit tehetnék?


2016. nov. 20. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyítsd a kettőt. Hidd el könnyebb úgy megismerni valakit, ha az az illető mesél magáról. De nem kell ezt olyan komolyan venni.
2016. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyítsd, mert akkor még hülyébbnek fognak gondolni! vagy ha most nem is gondolnak annak, de ha vegyíted, annak fognak. Egyszerűen azért nem tudsz hétköznapi dolgokról beszélni, mert unod, és nincs normális téma. Egyébként okos dolgokról szeretsz beszélni? Tehát csillagászat, biológia, fizika, stb.
2016. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se tudok hétköznapi dolgokról beszélni, de tudományos dolgokról mindig tudok.
2016. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!