Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem hinném hogy lesz bárkim is?

Nem hinném hogy lesz bárkim is?

Figyelt kérdés

Utoljára másfél éve voltam kapcsolatban.

Nem tudom mi a baj velem. Azt mondják szép arcom van, de mégsem kellek senkinek. Nem tudom mit rontok el, de egyedül vagyok.Nem tartom magam csúnyának de valamiért még sincs senkim. Legszívesebben elbújnék. Egy jó nagy defektnek érzem magam.


2016. nov. 24. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ilyen hozzállással nem is csodálom...de komolyan,mire jó ez az önsajnálat?
2016. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De milyen önsajnálat?

Próbáld ki te hogy nincs senkid 1,5 évig és nem tudod mi a baj és hogy miért nincs.

Csak próbáld ki.. ;)

2016. nov. 24. 16:48
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Nekem sincs kb másfél éve senkim. Nem mondom hogy jó ez így, de azt sem, hogy nem. De inkább ez, minthogy újra egy rossz kapcsolatban legyek amiben még a levegőt is elszívják előlem. :)
2016. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudhatod jövőt!

Ezt realizáld.

2016. nov. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még soha(!) nem volt senkim, és valószínűleg nem is lesz. Örülj neki, hogy már volt, aki szeretett, előbb-utóbb biztos találsz újra párt. 23/f
2016. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell hinni. Keress valakit. Szép arcod van. Bár ha nincs lelked, arról nem én tehetek. Ha viszont van lelked, de nincs hol ismerkedned, az szívás. Segond, abból is lehet tanulni, mint mindenből, bár persze léteznek tartalmasabb szituációk is az életben.
2016. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!