Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van értelme hinnem a vámpírokban?

Van értelme hinnem a vámpírokban?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék erről többet tudni... előre is köszönöm

2013. aug. 7. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem állj le az alkonyattal...
2013. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy van. Nem láttad a Penge című filmet? A legelején már elmondja a Penge, hogy felejts el minden hülyeséget, amit a vámpírokról mondtak, mert ők tényleg léteznek. Amit a TV-ben mondanak, az pedig mindig igaz!
2013. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért ne? Hinni csak szabad. Én is érdekesnek tartom az ilyen történeteket, filmeket
2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem az alkonyat hatott rám ...
2013. aug. 7. 21:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Én személyem szerint hiszek És őszintén az alkonyat.... az valami szörnyűséges okádék :D a vámpírról kialakított képet szétrombolta... :D De egyébként értelme van :) még ha semmi bizonyíték nincs hogy léteznének. Erősen ajánlanám Darren Shan vámpír könyveit :) nagyon jók *-*
2013. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Alaque ***** válasza:
Persze, hogy van. De akkor már higgyél különféle mindenható, természetfeletti lényekben, mennyben-pokolban, globális nagyhatalmi összeesküvésekben, Siriusról származó kiválasztottakban, reptoidokban és annunakikban! Ezekben is kb. ugyanannyi értelme van hinni.
2013. aug. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a télapóban hiszek. A vámpírokat már kinőttem. :)
2013. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Eljöhetne már a világvége.... Sok idióta kerül a Földre. -.-""""
2013. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha hinni akarsz bennük, akkor higgyél nyugodtan, ezzel nem károsítasz senkit. Attól viszont még nem fognak létezni.
2013. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nemááá, a télapó sem létezik akkor? :((
2013. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!