Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy be tudjak...

Mit csináljak hogy be tudjak illeszkedni a társadalomba?

Figyelt kérdés
pár éve kiközösítettek és csúfoltak amiért megsalynáltam egy gyereket akit állandóan csesztettek (amúgy alapból elég problémás voltam) teljesen kicsináltak idegileg most elmentem abból a suliból (gimibe) de egyszerűen nem tudok beilleszkedni az új környezetbe. már volt aki azt hitte hogy nem vagyok normális mert teljesen ki vagyok idegileg és elég hülyén viselkedtem de már nem vagyok képes megváltozni mert nincs már rá erőm teljesen ki vagyok

2016. nov. 26. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy

Míg ez nem megy elég nehéz lesz :/

2016. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Más beilleszkedni egy osztályközösségbe, és más beilleszkedni egy társadalomba. Egy-egy osztályközösség olyan elcseszett lehet, amilyen egy társadalom sohasem. Ráadásul minden osztályközösség felbomlik elég hamar.
2016. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amúgy tényleg nem magamat adtam mert ez azért komolyabb iskola és megpróbáltam komolyabbnak tűnni de elég vészes lett(lassan három hónapja járok oda de még egy barátom sincs)
2016. nov. 26. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az osztályoddal van a baj. Én mondjuk mindig olyan voltam, aki csak az elején szorong, csöndes, aztán viszonylag hamar beilleszkedek és akkor meg már a középpontban vagyok, tehát igazán nincs személyes tapasztalatom, de szerintem simán lehet, hogy nem is veled van a baj. Bár ki tudja, van olyan osztálytársam, aki szintén nem tud beilleszkedni sehol, de ő autista. Nem lehetséges, hogy nálad is ez áll fönnt?
2016. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!