Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet személyesen 20 - 30...

Hol lehet személyesen 20 - 30 év közötti embetekkel ismerkedni, beszélgetni?

Figyelt kérdés
Már kijártam az iskolát éa nem nagyon vannak barátaim,barátnőm,nem tudom hol lehetne megismerkedni új emberekkel?
2016. nov. 29. 23:23
 1/4 anonim válasza:

Sehol.

Megszűnt a minőségi társasági élet.

2016. nov. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Blaha környékén.

Ha értelmes vagy, menj müszibe.

2016. nov. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl. meetup.com -on, bár nem garantált, hogy 20-30 között lesznek a tagok, de lehet érdekes emberekkel találkozni.


Vagy kitalálod, milyen tevékenység érdekel, és megnézed, van-e a témában valami csoport a városodban. Olyan is van, amire nem kell folyamatosan járni. Én pl. időnként elmegyek íjászkodni, van pályahasználati díj, viszonylag kevés a társaság, de ismerkedni ott is lehet. Meg kb. bárhol, ahol van közös téma és van indok megszólalni.


Pl. egy csoport, ahova elég akkor menned, mikor kedven van:

Gibbon Slacklines Hungary - keress rá.

Óradíj az van, bár úgy tudom, nyáron kint vannak szabadban, olyankor mintha nem lenne díj. Sportválasztó napon találkoztam velük, nem tudom az átlag korosztály hova esik, de vannak 20-30-as korosztályban is.


Akár te is szervezhetsz találkozókat idegenekkel, ha van ötleted, mit lehetne csinálni és hol érdemes meghirdetni.


Amatőr filmesek mindig keresnek színészkedni hajlandó embereket, teljesen mindegy, hogy színészkedtél-e már valaha. Az se baj, ha semmi tehetséged nincs hozzá. ( 0 emberrel nehéz filmet forgatni.) Pl. halivud.hu


Kereshetsz workshop-okat, tanfolyamokat.

Pl van ingyenes lockpick workshop. Bár nem sok lányt láttam ott, de van sok fiatal, 20-30 közötti is, meg néhány fiatalabb is.

2016. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NemVagyokUborka!!! válasza:
a burgonyamezőkön
2021. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!