Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem beszéltem vele személyesen...

Nem beszéltem vele személyesen, nem ismerem, megjelölhetem ismerősnek Facebookon, hogy elindulhasson valamilyen párbeszéd?

Figyelt kérdés
Kisvárosban lakunk mindketten, láttuk egymást, a nagymamáját ismerem is. Tetszik a lány, de mivel mindketten más városban tanulunk a szülővárosunkban nem futunk össze, és nincs alkalmam személyesen beszélni vele arról, hogy szeretném megismerni. 1 évet vártam a személyes lehetőségre, de nem jött. Megjelöljem ismerősnek Facebookon, vagy várjak még a személyes alkalomra?

2016. ápr. 13. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, engem bejelölt a vőlegényem 2,5 éve. Teljesen ismeretlenül, sosem látott. :D Augusztusban lesz az esküvő. :)
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan ismerősnek jelölheted.Aztán hogyha visszajelöl,ráírhatsz,hogy szia,tudom nem beszéltünk egymással,de mindig szimpatikus voltál,és szeretnélek megismerni. (nem mintha én jó lennék az ilyesmiben)
2016. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyit szeretnék még kérdezni, hogy ,ha nem jelöl vissza, akkor biztosan azért van ,mert nem szeretne megismerni, vagy pedig a személyes ismerkedést részesíti előnyben?
2016. ápr. 13. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jelöl vissza esetleg, szerintem még akkor is írhatsz neki egy "magyarázó üzenetet", hogy miért is jelölted be. Leírod neki amit az egyik előző válaszoló írt, majd hagyod, hogy ő lépjen. Ha nem lép, akkor ne erőltesd. Emiatt még nem haragudhat meg. Sőt, szerintem kifejezetten udvarias személyre utal, ha megmagyarázod, vagy mondhatjuk, elnézést kérsz az ismeretlenül jelölésért.

Egyébként szerintem a fontos dolgoknál mérlegelj, mikor veszíthetsz többet. Ha megteszed vagy nem teszed meg amit épp tervezel. Jelenleg szerintem akkor, ha nem teszed meg.

2016. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem pl ha egy full ismeretlen ember bejelöl, akkor nem igazolom vissza.Ha ír mellé egy üzenetet is, akkor meggondolom. Viszont sok embernek az a beállítása, hogy csak ismerősök küldhessenek neki üzenetet, szóval lehet egy közös ismerős révén talán jobban meg tudod szólítani.
2016. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!