Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy én sokkal...

Miért van az, hogy én sokkal jobb empatikus érzékkel vagyok megáldva, mint mások?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor tapasztaltam már, hogy valaki érdekember, rosszindulatú, kétszínű, meg ilyesmi... Másokon mégis azt látom, hogy kedvelik ezeket az embereket, pedig annyira egyértelmű hogy milyenek, és sokszor nem csak a jelekből lehet már a fentiekre ítélkezni, hanem a történésekre is... Ami a legszebb, hogy az egyik kollégám annyira egy tuskó, magát mindig igaznak tartó nagyszájú érdekember, és csak akkor kedves veled ha kell neki valami, hogy azt mutogatni kéne... És van barátnője!! Aki hívogatja ráadásul egésznap fél óránként, az meg ha úgy tartja, ordibálva elküldi őt, kitöltve rajta a semmiért felgyülemlett idegességét... Én nagyon könnyen átlátok az embereken, ezért gyűlölöm az embereket :) És csak keveset szeretek, pontosan emiatt!
2016. dec. 17. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Te nem ismerheted úgy azt a tuskó kollégádat, mint a barátnője.

Mindenkinek van véleménye mindenkiről, de nem mindig látod, hogy valaki miért olyan, amilyen.

Ne hidd magadat különlegesebbnek, mint amilyen vagy. ;)

2016. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem te nem igazán vagy tisztában az empatikus szó jelentésével.
2016. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Chhh 😂

Te empatikus?

2017. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!