Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti is találkoztatok olyan...

Ti is találkoztatok olyan emberrel aki azt sem tudja merre van a jobb meg a bal keze?

Figyelt kérdés
Nincs róla papírja hogy beteg lenne vagy bármi,mert az nyilván más. De mégis úgy viselkedik mint egy agyilag zokni. Pl. Autóvezetèsnèl mondod neki hogy az első kereszteződésnèl fordulj balra. Erre vagy elmegy jobbra vagy 5-ször visszakèrdez hogy akkor merre kell menni,pedig már előtte 100-szor elmondtam. Vagy mondjuk portán dolgozik ès utasítják hogy ezt a csomagot vidd fel a második emeletre. Nem talál fel az emeletre mert nem tudja melyik a második,pedig mèg számozva is vannak a falon az emeletek.
2016. aug. 14. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon idős, akkor talán szenilis.
2016. aug. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez betegseg,nem kell idegeskedned rajta! En sem tudom soha melyik a jobb,meg a bal kezem. Ezt egy karoraval oldottam meg,hogy ratettem a bal kezemre,azota nagyjabol kepve vagyok. A szamokat en is keverem,neha a betuket is. Ezt ugy hivjak dixleszia. En meg orvoshoz is jartam vele. Nagyon rossz egyebkent,foleg ha mellette hulyenek is neznek
2016. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ennek semmi köze az intelligenciához. Én 2 embert ismerek, aki ilyen, és mindketti eléggé zseni kategória.
2016. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor tévesztem, pedig semmi baj az agyammal. A bal kezemen mindig ott van az órám, ez sokat segít. Olyan ez, mint a diszlexia, vagy a diszgráfia, nem lehet kinőni és a gyakorlás sem segít rajta.
2016. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok és gondot okoz a bal meg a jobb.Gondolkodnom kell rajta. 3 diplomám van.
2016. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze találkoztam több ilyen emberrel is, csak a többségét ovi óta nem láttam.
2016. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!