Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok Pesten gimiseknek...

Tudtok Pesten gimiseknek délutáni klubbokat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vannak barátaim, szóval jó lenne néha kimozdulni, és emberek közé menni. Szívesen járnék mondjuk csak úgy általában beszélgetni, vagy főzni, filmes klubba, esetleg angol beszélgetős csoportba. Az iskolában ugyan vannak ilyenek, de szeretnék abból a közegből kiszakadni. Nagyon jó lenne, ha valaki tudna tippeket adni, hogy merre induljak. :)

2016. dec. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Én egy egyszerű ember vagyok és azt az egyszerű tippet tudom adni, hogy járj kocsmába mint a rendes hallgatók.
2016. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak 16 vagyok, még nem szeretnék elkezdeni inni. :)
2016. dec. 17. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet ott kávézni is.
2016. dec. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Kék Osztriga Bár
2017. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közösségi művelődési házakban szoktak lenni fiataloknak is programok, pl angol. Filmklubokat nem ismerek, moziba szokás járni ha szereti valaki a filmeket.
2017. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!