Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérdemlem a hatalmas bűnömér...

Megérdemlem a hatalmas bűnömért a ma délutáni kínzást? Elevenen fogok így megfőni

Figyelt kérdés
Röviden most a nagynénémnél vagyok és mikor kellett volna egy kis pénz nem adott. Ezért pénteken csórtam tőle. Hiba volt mert lebuktam viszont azt mondta h ha hétvégén jól viselkedem meg megcsinálok mindent amit kér elnézi a dolgot és nem adja továbbanyuéknak. Ma délután gyülekezetbe megy és nekem is menni kell vele oda illő ruhában. De nálam semmi ünneplő nincs így szerzett ő egy baromi vastag sötétbarna nadrágkosztümöt ehhez jön még a blúz meg a zárt cipő. Ebben én meg fogok pusztulni harmincvalahány fokban és hiába kérem h ne kelljen legalább a kosztümkabátot fölvenni erre azt mondja h ezt az időt ki fogom birni benne ha már annyi eszem van h lopok legaláb átérzem a következményét. De tényleg megérdemlem h egész délután szenvedjek igy becsomagolva? ömleni fog rólam a víz. :(
2016. júl. 24. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Megérdemled! Sőt, ez csekély büntetés !
2016. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Tetteinkért vállalnunk kell a vele járó felelősséget, mert rajtunk kívül senki más nem fogja vállalni.
2016. júl. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem a meleg ruha a büntetés, hanem az, hogy gyülekezetbe kell menned.
2016. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Még olcsón megúszod ennyivel. Próbáld meg kibírni azt a kis időt. Örülj neki, hogy csak ennyi a büntetésed.
2016. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani nem nektek kell ma megsülnötök!!! Ez a cucc rajtam lesz majd egész délután hülyén nézek ki benne és meg fogok bolondulni benne olyan melegem lesz.
2016. júl. 24. 10:52
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Én egész nyáron a tűző napon dolgozom, ki lehet bírni a meleget. Én jobban kiakadnék azon, hogy valami felekezetbe akarnak vinni. :D
2016. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A gyüli nem zavar ott már voltam vele még régeben az csak dögunalom lenne. Az zavar h szerintem nem érdemlem meg h fél napot kínozzon ezzel a hülye nadrágkosztümmel. Azt nem is irtam h a cipőt amit rám fog eröltetni még nem is láttam mert azt még most kéri majd kölcsön! Gondolom minimum egy pár hótaposó lesz. :(
2016. júl. 24. 11:04
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Ahhoz képest, hogy mit tettél, ez nem is olyan nagy büntetés. Lopni annyira gáz!!!!

A templomokban meg általában hűvös szokott lenni. Szóval ki fogod bírni.

2016. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vedd fel, kibírod... Vagy akkor nagynénéd ne nézze el a dolgot és szóljon a szüleidnek.. Pénzt lopsz mert kell, aztán ennyi szenvedést nem bírsz ki, azta milyen egy semmirekellő ember lehetsz
2016. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csak falun vagyok nagynéném meg evangélikus olyan templom itt nincs a busz fél egykor megy az istentisztelet meg kettőtől van és utána lesz két óránk még eltölteni mire vissza tudunk menni. Tehát én ma fél egytől ötig leszek így beöltözve. Na most eltünök mert neteznem se lenne szabad csak most nincs itthon.
2016. júl. 24. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!