Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetnék kevésbé...

Carmelita Montiel kérdése:

Hogyan lehetnék kevésbé unalmas, amennyiben (1) nem vagyok intelligens (2) nem vagyok kreatív (3) nem vagyok barátságos (4) nem vagyok érzelmes stb?

Figyelt kérdés
Szóval egy természetszerűleg naaaagyon unalmas ember, mit tehet, hogy megbecsüljék, felnézzenek rá, figyeljenek rá, stb? Semmit, mi? Ez egy ilyen viszonylag kegyetlen világ. :(

2016. dec. 20. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha túl személyes, de milyen pszichiátriai diagnózisaid vannak?
2016. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kéne, hogy történjenek veled dolgok, mert amit leírsz, az az ingerszegény élet tipikus esete. Valószínűleg nem csinálsz semmi különöset, így nincs, amiről gondolataid legyenek. Kivéve önmagadat.

Amúgy biztos, hogy jófej vagy, csak unatkozol.

2016. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindenféle diagnózisom volt már: különböző pszichotikus, affektív és szorongásos kórképek. (Még affektív a legkevésbé.)


Ez nagyon találó, hogy ingerszegény életet élek, és csak magamról vannak gondolataim. Pontosan ez történik. Viszont az a probléma, hogy én sem vagyok elegendő "inger" mások számára, így nem szívesen vannak velem.

2016. dec. 22. 14:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat, amelyektől saját magadat érdekesnek fogod tartani, és akkor ezekről tudsz beszélni mások társaságában. És akkor elegendő inger leszel számukra is. Nem olyan vészes ez, csak találj valami jó szórakozást, ami boldoggá tesz, az se kell, hogy társas tevékenység legyen. Ki fog ülni az arcodra, hogy jól érzed magad.. Mindjárt érdekesebb és vonzóbb leszel másoknak is.
2016. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
valami biztos érdekel, valami biztos leköt, azzal foglalkozz, bárki bármit szóljon.
2019. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!