Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek hogy telik a szenteste?...

Nektek hogy telik a szenteste? 🎄

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 19:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül, eszek egy csomót, olvasok, tanulok, edzek.

Nem másabb a többi napnál.

Neked?

2016. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1: Az jó program. Én NFL-t nézek Sport2-n közben eszem a sajtos rudat, és iszom rá a sört! :D


>>>Boldog Karácsonyt Mindenkinek!<<<

2016. dec. 24. 19:16
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi délben ünnepeltünk az jó volt. Mostmár mindenki hazament csak a szűk család maradt abból pedig mindenki elvonult. Én lassan lemegyek csinálok magamnak egy teát, aztán játszom még kicsit a gépen és alszom. Sajnálom, hogy nálunk így van, de már megszoktam.
2016. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves vagy, hogy érdeklődsz az oldal olvasói felé. :) Nekem egész jól telik. Épp itt vannak nálunk a mamámék és volt közös karácsonyi vacsora aztán ajándékoztunk. Kajából itt is van/volt bőven, félek is hogy gyomorrontást kapok. :D Holnap meg keresztanyukámékhoz megyünk, hétfőn pedig mamáméknál lesz ajándékozás, szóval remélem kellemesen fognak telni az ünnepek. :)16/L
2016. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#3: Nálunk is már mindenki elvonult, de jobb így mintha megjátszva muszájból kéne a fa alá ülnünk. Sajnos fb-n egyre több az ilyen kép most, ahol nem őszinte a mosoly, csak a giccs és a karácsony menősége.:D
2016. dec. 24. 19:21
 6/29 anonim ***** válasza:
32%
Ki az a Szen? Hol a kép a testéről?
2016. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Clay Morrow ***** válasza:
75%
Nem valami jól. Volt pár balhé, de a nehezén már túl vagyunk..
2016. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#4: Nagyon helyes, te még abban a korban vagy mikor a karácsony varázsa él inkább a lelkedben, tartalékold el későbbre ezt az érzést, sajnos ahogy telik majd az idő....ez a varázs elvész.

Remélem mindent megkaptál amit Jézuskától kértél, becsüld meg és legyél hálás érte.:)

2016. dec. 24. 19:25
 9/29 A kérdező kommentje:

#6: Szentes, te! Város, Csongrád megyébe!:D


#7: Szeretet ünnepe, ne vitázzatok, szeressétek egymást!

2016. dec. 24. 19:26
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Anyám cirkuszol mert alkoholista és megőrült, apám alszik mert rosszul van, mamám nézi a TV-t én pedig számítógépezem. Illetve kutyázom.
2016. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!