Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Üres az életem és már nem...

Üres az életem és már nem tudom mivel tehetném jobbá! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt látom a facebookon,hogy a sok pestinek milyen jó..luxus kocsik,luxuslakás,bulik..Árad a gazdagság. Aztán kitudja mi igaz ebből..

Némelyiknek tudom a hátterét van egy csaj,aki hosstessként dolgozik, pénzért elmegy bulizni pl.. egy 4. kerületi panelban lakik,ahol én soha nem tudnék lakni,viszont a képei alapján tök jó sora lehet.. én nem vagyok nő,de jelen helyzetemből úgy érzem nem tudnék ilyen munkákat végezni. Nem láttam ilyet a környezetemben,sem családomtól.


Normál, sőt jó körülmények között élek..Amíg kicsi voltam azt mondom jó volt.. ahogy középiskolába kerültem és elkezdtem pestre járogatni és csak rám kerüt ez a felszínesség, pénzesség,nagyravágyóság. Az átlag értékszintem elszállt és olyan lett,mintha valami budai gazdagé.. a facebookom is már a pénzről szól röviden,tömören,csak a gazdagság,giccs,ami uralkodik és átlagértékrendű meg néz,hogy mi van honnan van ez vagy az..


Nem tudom mennyire van a pesti 20-on éveseknek jó élete,pl estefelé elmennek edzeni,aztán este buliba.. van életük azt látom.. kívülről az enyém is olyan,mint az övék,de belül nagyon keserű és fájdalmas.. az a helyzet,hogy egyedül nincs erőm semmihez,egyedül társaságba menni,amikor azt látom,hogy ők milyen jol elvannak én meg egyedül. Ez a sznobos értékrendem azt követelné vagy vágyna arra,hogy ilyenekkel elmenjek bulizni,jól érezzem magam korlátlanul.Marha nehéz az életem. Irigylem azt akiknek össze jött az élete, luxus körülmények között él. Ez sem 100 °% boldogság,de legalább társaságban jól érzi magát. Csak jobb életet és barátokat szeretnék. Nem is tudom már milyen a normál értékrendem,hogy milyen volt.


2016. dec. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. próbálj nem másokra koncentrálni, hanem magadra. A szomszéd nője mindig zöldebb, ha meg nem, akkor zöldre van festve.
2016. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Irigylem a helyzetüket.., hogy 20+ évesen "eladta" magát hosstesnek és a szépségével keres pénzt,közben szórakozik.. , az egyik modellkedik a másiknak meg olyan munkája van amit szeret talán jol is fizetne,buliznak sokat.. ezeket szeretném én is megélni és egyszerűen nem tudom hogyan tegyem meg,mert előte annyit kéne lépnem tennem,hogy csak ezek alapjaihoz eljussak,hogy mondjuk én is modell legyek vagy jo munkám legyen egyetem révén.. tesznek érte látom vagy apuci alárakja de meg van vagy meglesz nekik,amig én nem tudom hogyan ugorjak neki,mert semmi támogatást,bátoritást nem kapok senkitől .
2016. dec. 27. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked egy pszichológus kéne. Pontozzatok le de ezt nem cseszegetésből mondom, szerintem ha átgondolod azt amit leírtál te is érezheted.
2016. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harmas valaszolot tamogatom.


Kerdezo! Az ertekrended valsagban van! Tudod, belelatok a pestiek zullott vilagaba. A sok hosszabbitott haju mukormos, bulizos csaj szo szerint eladja a testet. Ne csodalkozz, ha jol megy nekik! (Igazi prostit is ismerek, de sosem posztolna nagyzolos marhasagokat magarol a neten.)

2016. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!