Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet hogy megint egyedül...

Lehet hogy megint egyedül fogok szilveszterezni és ez egyre növeli bennem a depressziót. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múltkor 31-én mondták le a házibulit a szervezők és hirtelen már nem tudtam máshová menni.

Egyik haverom hívott külföldre (oda nem akarok menni) és egy házibuliba még pár hete ami megint offos lett.


Itt Budapesten szeretnék szilveszterezni, de már a barátaim többsége elígérkezett máshová. Múlt évben szörnyen éreztem magam egyedül, most nem akarom ezt újra átélni! Tipp, ötlet, segítség? :S



2016. dec. 30. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan ez van velem is, meg szerintem itt sok más emberrel. :D Lehet jó lenne csinálni egy gyk-s szilveszterezős csoportot, és azok az emberek akik így vannak ezzel találkoznának Pesten egy adott helyen. :)

Így legalább jobban megismernénk egymást, nem csak a másik kérdéseit és válaszait olvasnánk. :)

2016. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Engem meg 4 helyre is hívtak, de nem megyek. Nincs kedvem.
2016. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Én is egyedül szilveszterezek, de egyáltalán nem zavar. Mivel ez pont hétvégére esik, és hétfőn már megyek dolgozni és egy rakás dolgom lesz, mert munkahelyet váltok rögtön év elején, szóval intézni kell a kilépést meg az új helyre a belépést, örülök, ha pihenek, nem vágyom nagy felhajtásra. Majd átmegyek napközben a szüleimhez, de estére nem maradok.

Én filmeket fogok nézni, az leköt és el is megy vele az idő.

2016. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Csinálj valami emlékezeteset egyedül. Nem tudom, menj ki a Gellért hegyre és fotózd le a város fényeit. Vagy csak nézd újra a gyűrűk ura trilógiát.
2016. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem még barátaim sincsenek, akik hívnának valahová. Szóval tippnek, ha nem lenne közhely, azt írnám, hogy próbáld meg értékelni a barátaidat - amíg vannak.
2016. dec. 31. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Ha nem hívnak sehova = nolife
2016. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hívnak sehova az = nem hívnak sehova, de nem = a no life-al.

Aki ennyi következtetést bír levonni, maximum arról tanuskodik hogy az illetőt ha nem hívnák sehova, ő ezt úgy élné meg, hogy "no life". De nem a többiekre vonatkozik. :) Röviden ennyit a pszichológiai okfejtésről... :D


Ha nem akarsz egyedül lenni, vesd be magad távoli haverokkal az éjszakába, nem muszáj mindig a legjobb barátokkal lenni, ha azok nincsenek a közelben, ha viszont ezt úgy utálod, legközelebb időben szervezd meg hogy ott lehess ahol a barátaid és ne az utolsó pillanatban gondold át hogy "jajj egyedül maradtam".

Fel a fejjel, fogsz még eleget bulizni.

2016. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem soha nem hív senki sehova, szomorú de mit csináljon az ember?

Fitalon soha nem mehettem bulizni. Most 25 évesen ott tartok hogy egyetlen egy barátom van de ő is otthonülős.

Ez van.

2016. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

#6-os válaszolóval én sem értek egyet. Ne pár mondatból ítéljen meg!


Végül sikerült becsatlakoznom egy házibuliba még 3 barátommal, akiknek ha nem szólok otthon szilvesztereztek volna mint én.

Jó érzés volt tapasztalni, hogy tudtam segíteni 3 sorstársamon, pedig én vártam el, hogy mások segítsenek rajtam. :D

A házibuli az eddigi legérdekesebb volt! :D

2017. jan. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!