Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy beszélhetek jobban?

Hogy beszélhetek jobban?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy motyogok az orrom alatt... Most állásinterjúm lesz 5.-én és szeretnék egy kicsit jobban előadni, nincs valami videó vagy valami ami segíthetne?
2016. dec. 30. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Logopédusssss.
2016. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feljebb tekered a potmétered, és akkor nem lesz semmi gond. :D Azaz elkezdesz hangosan beszélni, mint a nagyothallók, közbe meg nem hangosan beszélsz csak normál hangerőn, ami elösször furcsa lesz, de a sokáig így beszélsz hozzászoksz.


Múltkor találkoztam innen egy személlyel, lehet bunkónak/kukának tűntem, de a felét nem értettem annak amit mond, főleg mikor valami háttér zaj volt körülöttünk. Megsérteni, meg rászólni se akartam, hogy beszéljen hangosabban, mert a felét nem értem annak amit mond. Mikor valaki alaphangon beszél azt se mindig tudom értelmezni, de ha motyognak az orruk alatt azt meg már végkép, nem értem. XD

2016. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Neked kell rávenned magad, hogy hangosabban beszélj. Amúgy lehet bátortalan vagy.
2016. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!