Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki hozzám...

Van itt olyan aki hozzám hasonlóan a testalkatából eredő önbizalomhiánya miatt nem szokott bulizni, koncertekre/fesztiválokra járni?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony és sovány vagy és sokszor belegondolok, hogy milyen ciki lenne, ha elkezdenék lötyögni a Sziget-en vagy egy zárt buliban. Úgy néznék ki, mint egy 10 éves h***egyerek, aki a kelleténél több kölyökpezsgőt ivott és nevetségesen pörög, mint a ringlispíl. Szóval utálok táncolni (bármilyen formában), nagyon nem áll jól nekem. Sokszor belegondolok, hogy miért vert meg ennyire az élet, hogy nem lettem legalább 180 centi, sportos testalkattal és akkor a mozgáskoordinációm is jobb lenne. Úgy pedig egészen másként néznék ki és más lenne az önbizalmam, ahogy a csajok a mellkasom előtt vonaglanának. De amúgy tényleg megfigyeltem, hogy az ilyen lazulós, bulizós lötyögés csak az átlagos/magas pasiknak áll jól, szóval nem csodálkozok azon, hogy önbizalomhiányom van.

2016. dec. 31. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mekkora baromságokat tudtok gondolni magatokról, néha egészen elképesztő. Egy fesztiválon senkit nem érdekel, hogy hogyan nézel ki, vagy hogyan táncolsz. Nem te vagy ám a világ közepe. Viszont ilyen hozzáállással jól el tudod rontani az egész életedet. Nem egy sovány, alacsony ismerősöm van, járnak bulizni, van párjuk. A különbség csak az, hogy nekik van önbizalmuk, neked meg nincs.
2016. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Erre csak egy megoldás van. Éld le az egész életedet a szobádba zárkózva, ügyelj arra, hogy nehogy bármi olyat csinálj, ami másnak nem tetszik. Mert ugye köztudott, hogy az az élet célja, hogy megfelelj teljesen ismeretlen embereknek, akik egyébként le sem szarják, hogy te mit csinálsz. Pont jó így, ahogy most csinálod, ne változtass semmin.
2016. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam 15-20 eve :( Csak lanyban :)
2016. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nahát, én 186 canti vagyok, baromi sovány. Mégse érdekelt soha senkit, max néhány osztálytársam szórakozik rajta, de csak poén szinten. Bulin pláne mindenki leszarta.

16/F

2016. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
harry potter se egy nagydarab valaki aztán korunk legnagyobb mágusa aki legyőzte tudodkit
2017. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!