Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért baj az, ha nem szeretek...

Miért baj az, ha nem szeretek buliba járni? 17/L

Figyelt kérdés
Ha van a közelben valami buli, a szüleim mindig ki vannak akadva hogy èn mièrt nem mentem.Azt monják így nem fogok magamnak srácot találni,tènyleg csak buliba lehet pasit találni? Szeretek táncolni még a zenèt de csak szűk baráti körökben, a sok ember között nem èrzem jól magam ,de nem èrtik meg, ők csak a magukèt mondják , azt hogy bíztos depressziós vagyok meg stb... Mit csinálhatnèk?

2016. okt. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normális. nem mindenki szeret bulizni. a fiatalok azt hiszik, hogy csak az a valaki, aki a többiekkel tolja, pedig dehogy. keress magadnak olyan elfoglaltságot ami neked megfelel. Manapság ez már viszonylag egyszerű... simán kivitelezhető.
2016. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem baj.. Én se szoktam de mehetnék :D


17f

2016. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

:DD


Egyáltalán nem rossz!Sőt még jó is valahol...:D

Férfit nem fogsz találni szórakozóhelyen maximum kisfiúkat :)

A szüleidnek igazuk van abba hogy a szőke herceg nem fog bekopogni az ajtón(habááár?:D).

2016. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"srácot találni,tènyleg csak buliba lehet pasit találni?"


Olyat, aki részegen le akar fektetni, igen. Akibe értelem is szorult, olyat ott nem lehet.

2016. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagy, ezt sok extrovertált nem tudja elfogadni, és sokszor mentális betegségeket tulajdonítanak az ilyen embereknek(pl.: az általad is említett depresszió, de én rendszeresen megkapom másoktól, hogy antiszociális személyiségzavarban vagy szociálisfóbiában szenvedek, holott azért az sokkal súlyosabb azért). Az viszont igaz, hogy introvertáltként nehezebb párt találni, nekem sincs barátnőm, ugyanakkor nem érzem, hogy szar lenne az életem vagy ilyesmi, csak nem szeretem, mikor az extrovertáltak belepofáznak, hogy kéne élnem.
2016. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szeretek táncolni még a zenèt de csak szűk baráti körökben, a sok ember között nem èrzem jól magam"

Ezt s hasonló tényeket közövle érvelj nekik, magyarázd el helyzetet.

Bulik nagyján szinte nincs esély komoly kapcsolatra találni valakit.

Én is ilyen vagyok de én letudtam kommunikálni körülöttem élőkkel okokat.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!