Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismeret ilyen fórumot?

Ismeret ilyen fórumot?

Figyelt kérdés
Ahol lehet beszélgetni és ismerkedni anélkül, hogy a beszélgetőpartner eltűnne anélkül, hogy annyit mondana "paprikás krumpli". Tehát minden érdekel ami nem a GYIK....
2016. dec. 31. 17:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ép most akarok egy ilyen fórumot beüzemelni :D
2016. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerek..És hogy akarod kötelezni rá a másikat hogy írjon? Ha nem ír vissza x időn belül ki van zárva a fórumról?
2016. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Eddig kb 100 olyan emberrel beszélgettem itt aki egy idő után szó nélkül lelépett.. Más helyeken sikerült olyan embereket találnom akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot...
2016. dec. 31. 17:55
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha lelép, akkor nem talál olyan érdekesnek, hogy folytassa veled a beszélgetést
2016. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na ez érdekes mert eddig ez volt az egyetlen olyan oldal ahonnan mindenki lelépett. Ezen kívül még két másik helyen beszélgettem. Igaz nem annyi emberrel mint itt mégse tűnt el senki egy szó nélkül...
2016. dec. 31. 18:17
 6/22 anonim ***** válasza:

Ugye, kérdező, nem te vagy az, akire hiába várok, hogy írjon?? Pár hete volt valaki, aki felvetette, h szeretne ilyen fórumot létrehozni, erre az illető benyögte, hogy kevés az ideje... Akkor miért akart az illető összehozni egy ilyen fórumot??


Én nyitott vagy arra, hogy az illető érdemben elkezdjen velem levelezni. De hát nem ír. Az ő döntése...


Ha esetleg te vagy az, akkor megkérlek, ne szórakázz légyszi az emberekkel. Ha nem te voltál az, akkor tárgytalan. Én szívesen levelezek itt emberekkel régóta. És újabbakra is nyitott vagyok.


Csak akkor ne hadováljon, aki nyitott erre, hogy ő nyitott, aztán kiderül, hogy ő mégse...


Aki tényleg levelezne és normális egyén, rám írhat.

2016. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmilyen fórumot létrehozni...
2016. dec. 31. 18:23
 8/22 anonim ***** válasza:
Oké, ezek szerint nem te voltál az illető. Netán az egyes...? ;) De mindegy is... A lényeg, hogy aki 25 év feletti írhat nekem. Alattiakra is nyitott volnék, de akkora a generációs különbség, hogy nem szokott működni nekem 25 alattiakkal a kommunikáció, ritka kivétellel...
2016. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én pont 25 éves férfi vagyok. :D
2016. dec. 31. 18:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Na jó, egy utolsó tipp, de csak hogy kizárjam az önellentmondásosakat. ;) Esetleg te vagy, akiveee' máv-óóót levelezésem? ;)
2016. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!