Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A keveset utazott ember is...

A keveset utazott ember is lehet okos?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki saját bevallása szerint egész életében csak 15 települést látogatott meg még csak a Balatont se látta. Mégis okos.

2016. okt. 14. 01:56
1 2
 1/12 Polarsy válasza:
Kétlem hogy a kettő nagyon összefügne... Mondjuk úgy hogy szerintem az utazás egy szerszám, mert látva hogy mások hogyan élnek, könnyebben gondolkodsz el magadon, de ezt el lehet érni másképp is.
2016. okt. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sőt most kapaszkodj meg, egy rengeteget utazó ember is lehet sík hülye. Döbbenet ugye?
2016. okt. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2016. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért? A tudást és a bölcsességet az utazás alatt osztogatják?
2016. okt. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es 😂 nagyon jó volt!

Semmi összefüggésben nincs az utazás és az, hogy ki mennyire okos.

Én sem voltam sok helyen még, mert így alakult, de sosem volt gond a felfogasommal és a diplomát sem a megtett távolságok kilometerei alapján osztogatják.

2016. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nincs összefüggés, főleg a mai világban.
2016. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom, honnan szedted, talán valami filmből, vagy felnőtt beszélgetésből kaphattad el - de rosszul.

Önmagában az utazgatás senki nem tesz intelligensé.

Olvasni a világ dolgairól bárki tud, főleg az internet korában...

2016. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező magyaróráról vette, csak sajnos el van tévedve pár évszázadot.
2016. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Nekem a családomban van olyan ember, aki nagyon sok extrémebb helyen járt, beleértve eldugott törzsek lakhelyeit és az Antarktiszt is, de most akkor mi van? Én magam kifejezetten nem szeretek utazni. Voltam egyes helyeken, híres helyeken, mert gyerekként a szüleim elvittek, jó élmény, hogy jártam ott, de engem az egész nem érdekel.
2016. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, egy kérdés: a repülésfóbia valakinél fokozódik, akkor elbutul, vagy mi?
2016. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!