Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a szilveszteretek?

Milyen volt a szilveszteretek?

Figyelt kérdés

Mindenki meséljen egy kicsit, akár otthon volt, akár bulizott. :D

Valami jó sztorit is leírhattok, ha gondoljátok.


2017. jan. 1. 13:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
25%
Molnár Krisztián bebaszós lájvot néztem hajnali 5-ig.
2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
8%
Szär, rosszul aludtam.
2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
43%
mikor ébred fel Molnár Krisztián? már fél órája aludt, de még 600-an nézték
2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elvitték a mentők.
2017. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
Itthon voltam, de mivel a közelben volt szabadtéri buli a monoton élőzenés "dumbumdumbum" ritmus szólt hajnal 3-ig ami már a végén kicseszett idegesítővé vált így mondhatni elég rossz. Külön köszönet annak az okostojásnak aki 4 előtt még fellőtt egy adag tűzijátékot...
2017. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ó, én lemaradtam róla. :(
2017. jan. 1. 13:07
 7/33 anonim ***** válasza:
22%
#5 a Szilveszter erről szól, egész éjjel hangoskodás, buli, piálás... egy évben egyszer kibírható mindenkinek. ősi hagyományokra nyúlik vissza minden, nem a mai embereket kell felelőssé tenni,hogy a hagyományokat viszik tovább és örökítik meg a következő nemzedékek számára
2017. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

Itthon voltam. Sokáig úgy volt, hogy lesz programom, aztán az utolsó pillanatban lemondták. Nem sok ideig bánkódtam, feljöttem ide, válaszolgattam kérdésekre. Beszélgettem itt, meg anotalkon, aztán Facebookon, bár nem túl sok sikerrel. Vagy olyan 16 évesek írtak, akik megálltak ott, hogy "jol nezel ki", vagy olyanok, akikkel egyáltalán nem volt közös érdeklődési körünk, vagy nem tudtak írni. Meg volt egy 40-es milf, aki annyira idegesítő módon rámakaszkodott, hogy egyszerűen már attól is elment a kedvem, hogy esetleg később találkozzak vele. (Szeretem a ragaszkodást, kölcsönös érdeklődést, de na. Van egy határ, amit ne lépjen át a másik.) 1 körül meguntam, úgyhogy kikapcsoltam a netet, és elkezdtem olvasni egy izgalmas könyvet. Fél 3 körül, amikor már lent kevésbé emlékeztetett a gázai övezetre a hangzavar, és a dudálást is kezdték abbahagyni, elaludtam.

Nem volt túl izgalmas, de legalább pihentető. Bár azért ezekkel a primitív emberekkel való ismerkedés is le tud ám fárasztani. :D

2017. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
#7: Ősi hagyomány? Mikortól a magyar ősi hagyomány a tűzijátékozás hajnali 4-kor? Ne haragudj de tekintettel lehetnének másokra is ilyenkor, halkabban is lehet bulizni. Nem kell 500méterre lévő buliba maxon nyomi a zenét, lehet élvezetesebben halkabban.
2017. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#8, én is szoktam néha anotalkozni. 20 perc elég ott ahhoz, hogy agyvérzést kapjak néha, de azért jó időtöltés tud lenni. :D

mit olvastál?

2017. jan. 1. 13:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!