Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik volt eddig a legjobb...

Melyik volt eddig a legjobb és a legrosszabb szilveszteretek?

Figyelt kérdés

Nekem a legjobb az volt,amikor két barátnőmmel töltöttem a szilvesztert,még gimis voltam.Közel laktunk egymáshoz a faluban és az egész estét azzal töltöttük,hogy vagy egyikünknél,vagy másikunknál voltunk.Szüleim is itthon partiztak,áthívták a barátaikat,meg pár rokonukat és minden olyan jó volt.

A legpocsékabb szilveszterem pedig pár éve volt.Egész nap itthon gépeztem,végigvittem egy játékot,majd amikor eluntam magam,hajnalban lefeküdtem aludni.De amúgy ezen az egy szilveszteren kívül egy olyan alkalmat sem tudnék mondani,ahol igazán jól éreztem volna magam,csak talán egyszer egy házibuliban.Vagy buliztam,vagy otthon ültem,de egyik sem volt az igazi.

Nektek?



2012. dec. 31. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A legrosszabb szilveszterem nekem az volt, amikor haverokkal mentem, de igazából nem volt semmi cél, csak úgy járkáltunk, menet közben találtuk ki hova is akarjunk menni.

Az eredmény az lett, hogy éjfélkor valahol a keleti környékén voltunk az esőben és valami ismeretlen emberhez tartottunk házibuliba... (Na itt indultam el inkább haza.)


A legjobbat nehéz megmondani, mert volt több jó is.

Talán az amikor egyik haveromnál voltunk pára bent Pesten egy házibuliban, vagy lehet az idei lesz az.

2012. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
a legjobb szilveszterem 3 éve volt, amikor egy utcabálra mentem ki. Pénzt kerestem az ivással :) Utcán árultak pezsgőt, 1000 HUF volt egy üveg, már csak kicsi volt az alján, mikor odajött hozzám egy részeg és megvette 2K-ért :) Na akkor igyunk még! Éjfél után még elindultam az orrom után, és a Blahán belefutottam egy Pa-dödö koncertbe! Ott táncoltam egy kb 170 kilós férfival (pedig én is férfi vagyok) majd mikor hazafelé akartam indulni, láttam sok embert az út szélén ácsorogni. Sokáig vártam ott, hogy zöldre váltson a lámpa, míg rá nem jöttem, hogy buszmegállóban állok... Nem voltam szomjas, na :D
2012. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A legjobb szilveszterem amikor a parommal voltam 2 eve egy balban, tancoltunk, megvolt az osszhang , boldog voltam vele...


Az eddigi legrosszabb a mostani...szakiott velem meg novemberben, azota sem sikerult helyrerazodnunk , karacsony elott jo volt minden, mar majdnem ujra egymasra talaltunk , erre par napja mondta meg h volt valakije meg en nem voltam...es ezt valahogy nehez elemeszteni, h rogton utana massal volt

2012. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!