Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan csináljam hogy mások...

Hogyan csináljam hogy mások akarjanak megismerni engem?

Figyelt kérdés
Nem megy az ismerkedés kezdeményezése hát kezdeményezzen más felém. Mit csináljak hogy normális társaságba invitáljanak be?

2017. jan. 3. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Viselkedj normálisan, elfogadóan, pozitívan, hogy élvezet legyen körülötted lenni. Érdeklődj mások felől, akkor is ha leszarod őket, hagyd hogy meséljenek magukról, néha kérdezz bele a mondandójukba mintha érdekelne.

Később annyira bíznak benned és megszeretnek hogy simán behívnak közéjük.

Csak mindig fent kell tartanod ezt a normálisan kinéző, kedves állapotot. Mosolyogj, poénkodj, csinálj hülyét néha magadból, add magad egy részét.

2017. jan. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt így kevésnek tartom mert ha már szóba állnak velem mindenki a központba akar helyezni, ilyen téren a leírtak vagyok. De senki nem keres engem. Nagyon sok hogy találjak társat barátot...stb kérdés van ezen fellül azok az emberek is akik nem kérdezték de keresik. Azt akarom hogy az ilyenek találjanak rám. Lényegében a keresésükkel engem találjanak meg.
2017. jan. 3. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom mostansag az embereket már szar se érdekli, de tenykeg egyáltalán semmi. Ha mégis akkor még gyavak bármit is tenni.

Nézd meg ki nem tudja hogy szar a magyarorszagi helyzet csinál bárki is bármit, nem.

Oktatas úgyszint. Légy szinseceruza, hazudj azt amit hallani akarnak akkor kíváncsiak lesznek ha tényleg erdeklodnek már akkor esetleg adhatsz egy kicsit többet magadból.

2017. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!