Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptember óta nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta nagyon tetszik egy 9. es lány, de ötletem sincs hogy kellene megismerni vagy közeledni hozzá. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
11.es vagyok és még csak nem is smároltam sose csajjal (csávóval se)
2013. márc. 5. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress közös ismerőst. Van nálatok sulibuli? Jelöld be facebookon. Nézd meg, miket szeret, mik a hobbijai és ott kapcsolódj hozzá. Durvább: menj neki véletlenül, aztán kérj elnézést.
2013. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kozos ismeros meg csak lenne de mit tudna csinalni?
2013. márc. 5. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
A közös ismerős kezdjen el beszélgetni vele, és "véletlenül" találkozzatok. Te megszólítod a közös ismerőst, és elkezdtek beszélgetni. Bevonod a lányt is a beszélgetésbe. akkor másnap már bejelölheted FB-on.
2013. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj haver, ne hallgass erre a tuskóra itt fölöttem.


Ne trükközz, hagyd a p*csába a gyökér f*szbúkot, ne próbáld behálózni közös ismerőssel. Menj oda hozzá és mondj annyit neki: Szia! .....nak hívnak, arra gondoltam, esetleg suli után megihatnánk valamit, ha van kedved hozzá. A csajok utálják a trükközést. Azokat a srácokat tudják megkedvelni igazán, aki odamer hozzájuk menni. Hidd el, TAPASZTALAT!

P.

2013. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem lévőnek! Ne trükközz! Bár az hogy véletlen neki mész még lehet hogy jó lehet.... na mind1. Én is ilyen felállásban vagyok bnőmmel :) Menj oda hozzá, mutatkozz be és hívd el valahova,pl. Szio!...vagyok, nincs kedved meginni valamit/ szivesen megismernélek jobban és hasonlók :) Sok szerencsét! És majd élménybeszámolót is kérünk ;)
2013. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!