Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy verjem ki a fejemből?

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Annyira de annyira tetszik egy srác, akivel nem is ismerjük egymást. Néhány aprócska jelet felfedeztem, de azt is szerintem csak én képzelem bele a dologba. Szóval hogy tudnám elfelejteni, hogy ne folyton rá gondoljak?

2017. jan. 12. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Ne gondoljak folyton rá. Jesszus, már értelmesen írni se tudok.
2017. jan. 12. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, megfigyelheted, akarattal nem tudunk elfelejteni semmit.:)
2017. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szólítsd meg ,kérd a leckét stb. az még nem annyira feltűnő , mondtaod akár h barátkozni akarsz

honnan ismered? naponta találkoztok?

2017. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Annyira de annyira tetszik egy srác, akivel nem is ismerjük egymást"

ez bőven lehet szeretet hiány szexualitás hiánya stb.

ha nem is ismered, mi tetszik benne?

2017. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hallgass az ösztöneidre sokszor jót súgnak nencs vesztenivalód, minden jobb mint a bizonytalanság, kétség nem? ha elutasít legfeljebb elfelejted, csak ynerhetsz rajta talán ő lesz a gyermekeid apja én nem adnám fel a próbálkozást.
2017. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 longlife ***** válasza:
Még el sem kezdődött semmi.Mit is szeretnél elfelejteni?Majd ha vége lesz,akkor akarj felejteni.Nálad az ész és érzelem nem egy ugyan azt akarja.Magadban hangold össze,aztán cselekedj.
2017. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem ismerjük egymást, tehát csak a külseje alapján tetszik.
2017. jan. 13. 07:18
 8/8 anonim ***** válasza:
miért is nem vagy suliban?
2017. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!