Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy verjem ki a fejemből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből a vonzalmat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, vele akarok lenni, eszem ágában nincs elhagyni őt.

Viszont amikor már elmúlis a rózsaszín köd, az ember másokat is észrevesz.

Egyetemen nagyon szimpatikus lett a csoporttársam sajnos. Aranyos, valami megfogott benne, tetszik a hangja stb.

Elkerülni nem tudom...

Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből és be legyenek iránta nemkívánatos érzelmeim?


2016. nov. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmeidről nem tehetsz, arról viszont igen, hogy ennél többet ne akarj tőle. Döntés kérdése.
2016. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok semmit tőle, nekem a párom kell.

Viszont zavar ez az érzés és el akarom tüntetni

2016. nov. 25. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A rossz hír az, hogy az ilyen érzésekkel nem nagyon lehet mit kezdeni. Jönnek-mennek. Ahogy az első is írta: dönteni tudsz arról, hogy táplálod-e az érzést, tovább is lépsz-e. Ennél többet nem fogsz tudni tenni.
2016. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az segít ha kerülöd, más csoportba jelentkezel mint ő, nem beszéltek egymással, nem mész a közelébe.
2016. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg más gyakorlatvezetőhöz felvenni a tárgyakat legközelebb. Akkor legalább max. csak előadáson látod őt (persze csak ha bejársz rá ) :)
2016. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!