Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MIT tegyek, hogy végre lerázza...

MIT tegyek, hogy végre lerázzam magamról azt a kis szájbavert vakarcsot?! (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban (pontosabban 3) Akik olyan mértékben irritálnak, hogy egyszerűen nincsenek rá szavak!!! Azért, mert 150 centi körüli a magasságom, a térdére támaszkodva gúnyosan mosolyog, és úgy beszél velem mint egy 5 évessel. A bátyja azért vágott úgy gyomorszájba, hogy hetegig fájt az oldalam minden levegővételnél, mert épp nem a megfelelő helyen álltam, és az őt "zavarta"! Folyamatosan cs3sztet, valahányszor elmegy mellettem a folyosón. egyszerűen GUSZTUSTALAN ahogy viselkedik, és valahányszor meglátom, az a kép merül föl bennem, ahogy ki van kötve, én pedig véresre pofoztam. (pedig általában toleráns vagyok, és sokszor megbocsátok másoknak) DE EZT ADDIG ÜTNÉM AMÍG MOZOG! egyszerűen olyan mértékben irritál, hogy szívesen látnám őt holtan, ahogy a bátyját is. 8 éve tűröm, hogy folyamatosan megalázzon az egész iskola előtt. elegem van! mit csináljak?

2017. jan. 25. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Jajj Istenem, gyere ide, én megölelgetlek. Az lenyugtat majd :)
2017. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget. Szólj egy tanárnak, a szüleidnek, vagy jelentsétek fel.
2017. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és még annyir, hogy ne erôszakkal próbáld megoldani, mert az csak újabb problémákat szül. Általánosban engem is csesztettek állandóan, aztán az egyiket szájbavertem, másnap már 3x annyian csesztettek, fenyegettek, lökdöstek és meg akartak verni. Ahogy írtam, szólj egy felnôttnek, akár a sulid igazgatóját is keresd fel. Ha ô nem tesz semmit az ügy érdekében, akkor az intézmény nem megfelelô, újat kell keresni.
2017. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!