Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek a barátommal?...

Mit kezdjek a barátommal? Folyton depressziós, utálja az életét. Rajtam kívül nincs senkije és mivel.

Figyelt kérdés

...mostanában nagyon elfoglalt vagyok, nem igazán érek rá vele találkozni már 1-2 hete és ez még fokozódni fog. Ő viszont már-már öngyilkosságon gondolkozik, mert nem tud senkivel sem találkozni. Mit csináljak vele, nekem most nagyon másra kellene koncentrálnom és amellett otthon szoktam vele beszélgetni minden nap facebookon is.

Szerintem az öngyilkosos dolog csak amolyan hiszti nála, ő folyton ilyen f*stságokat mond, de csak mondja. Néha elgondolkozok azon, hogy ennek a barátságnak nincs értelme, mert folyton lehúz engem is.


2017. jan. 29. 15:13
 1/3 anonim válasza:
ugyan ebbe a cipobe voltam... mond meg neki hogy ezt fejezze be mert teged is elveszit... de csak finoman... emiatt nekd is szar ekdved lesz.. ami nem jo.. beszeld meg veel hogy uzze ki a negativumokat.. es lehet kellene neki egy szakember...
2017. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki vele! Segíts neki megbarátkozni másokkal is, hogy visszatérjen az életbe. Ki lehet gyógyulni a depiből, de egyedül csak felemészti az embert.

Most ne hagyd ott! Vonjál be még valakit ha nem tudsz rá elég időt szakítani. Ki kell robbantani a lakásból, ne hagyjátok egész napra egyedül!

És menjek át hozzá, ahelyett hogy azt a rohadt facebook-ot nyomkodnátok!

2017. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K...László ***** válasza:

Én közel 30 éve leküzdöttem a depressziómat. Találtam egyedüli elfoglaltságokat, hobbikat. Mondjuk ezzel végleg elszigeteltem magam az emberektől, és valószínűleg normális párkapcsolatom sem lesz. A szexuális vággyal soxor alig tudok mit kezdeni, ezen kívül semmi bajom.

El kell rángatni társaságba az illetőt, más nincs!

2017. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!