Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csináltok ha beszélnek...

Ti mit csináltok ha beszélnek mellettetek a moziban?

Figyelt kérdés
Tegnap történt ilyen velem és nagyon ideges voltam közben. Ment fel bennem a pumpa de tudtam ha odaszólok elpattan az agyam és nem fogom tudni élvezni a filmet. Ilyenkor mit tudtok tenni? Mit lehet csinálni ha szól az ember és nem maradnak csendben? Nem szóltam oda de bűntudatom van. Valakivel történt hasonló?
2017. febr. 5. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít, nem azért megyek el és fizetek több ezer forintot,hogy mások miatt ne tudjam érteni a filmet.

Ha közvetlenül melletted kezdik el,akkor igenis szólj nekik,hogy bocsi, de néznéd a filmet, ne beszéljenek már.

Ha nem hagyják abba,akkor akár a teremőrnek is lehet szólni.

Nekem az cseszi fel az agyam,amikor már elkezdődött a film én utána jönnek be sokan, felállítanak,hogy be tudjanak ülni és teljesen elvonják az ember figyelmét.A Harry Potter egyik részének teljesen lemaradtam az elejről, mert egy pár odajött velünk veszekedni,hogy mi a helyükön ülünk.Mire sikerült megérteni,hogy mi jó helyen ülünk,már lement az eleje..

2017. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Történt hasonló, konkrétan hangosan pofázott egy párocska előttem, szóltam, hogy légyszi halkabban, semmi, szóltam megint kedvesen, aztán harmadszorra már megböktem őket és annyit mondtam: KUSS! Aztán kevesebbet pofáztak. De utána eléggé siettem kifele mert a fickó sokkal kigyúrtabb volt nálam. Szerencsére nem akart megverni mert a csaj azon sírt, hogy összegyűrődött a szoknyája a széken.
2017. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!