Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináltok ezen a nyáron,...

Mit csináltok ezen a nyáron, illetve mit csináltatok eddig?

Figyelt kérdés
Nekem elég unalmas, szakitottunk a barátommal már egy éve, barátnőim nem érnek rá, szóval minden napom kb egyforma.. nektek mivel telik? :)
2016. júl. 20. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Megcsinàltam az 50 óra közösségit, hétvégente barátommal vagyok, vizsgàlatokra járok a csuklómmal (műteni fogjàk), pszichológushoz járok, ha a barátnőim ráérnek talàlkozom velük, japànt tanulok, futok, és mostanság én is unatkozom. 16/L
2016. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Unatkozok mint állat :D de amúgy szüleimnek szoktam segíteni aztán 1-jétől megyek brigádra :)
2016. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy mit csinálok???

fekszek az ágyon és zenéthalgatok közbe töprengek, szituációkat vázolok fel,beszélek magamal, röhögök magamban és gondolkozok a multon,

2016. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Minden hétvégén amikor az időjárás engedi, medencés kerti partyt tartunk.

- Körbe tekertem néhány barátommal Magyarországot 2 hét alatt, érintve a legnagyobb városainkat és sok látnivalót.

- Eltöltöttünk egy hetet a Balatonnál, pihentünk, vitorláztunk.

2016. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dolgozok, de mivel a nyár elég laza és van 5 hét szabim voltunk haverokkal Marseilleben (Magyar-Izland meccs), vègigjártuk a Cote Azure-t, most pedig 1 hét balcsi. Tervezek még mindenképpen egy Ausztriai hegymászást a nyárra.
2016. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyaraltam egy hetet Spanyolországban, egy hetet a Balcsin, a kettő között pedig költöztem, de annak még mindig nincs vége, úgy érzem soha nem is lesz :) Persze ezek a takarítós napok mind egyformák, de élvezem. Augusztustól pedig dolgozom.
2016. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aludtam, ettem, filmet néztem, kockultam. Ennyi.
2016. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszonylag én is sokat vagyok itthon, de mindig le tudom kötni magam, nem unatkozok. Ezen még a szüleim is csodálkoznak.😃 Már a családdal voltunk kirándulni, aztán barátnőmmel találkoztunk. A legtöbb barátommal képtelenség összehozni egy találkát, mert nem mindig esik egy időpontra a közös időnk. Ezek mellett befejeztem az 50 óra közösségi szolgálatot, és nagyon boldog vagyok, mert nemsokára megyünk nyaralni külföldre.😃
2016. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!