Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy alacsony srácot tényleg...

Egy alacsony srácot tényleg kevésbé fogadnak be egy fiatalos baráti társaságba?

Figyelt kérdés
Egyetemi/gólyatábori fotókon, baráti társaságokról készült képeken azt vettem észre, hogy ha van egy fiatal társaság - mondjuk 3-5 lány és 4-6 fiú - közöttük szinte sosincs alacsony pasi (<173). Márpedig nem hiszem, hogy az arányuk ezt indokolná, mert nekem is sok alacsony csoporttársam van. Létezne, hogy az alacsony srácokat kevésbé fogadják be egy lányokat is magába foglaló baráti társaságba és ott is inkább a külső domináljon? Az általam nézegetett csoportképeken jellemzően gazdasági/ttk-s/jogi hallgatók szoktak szerepelni. Persze nem akarok általánosítani, de ezeken a képzéseken lehet, hogy több felszínes ember tanul, mint mondjuk a villamosmérnöki vagy programtervezői szakon, ahol általában több a "kocka" kaliberű emberke, tehát a nem "menő arc". Nem hiszem, hogy ez véletlen lenne szóval valahogy cáfoljátok rá a gondolatmenetemre!

2017. febr. 8. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusod van. Itt a cáfolat.
2017. febr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nálunk egyetem alatt több alacsony (nagyon alacsony) srác is volt a baráti körben, ahol fele-fele nemi arány volt.
2018. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!