Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A környezetem visszataszítónak...

A környezetem visszataszítónak talál amiért zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
15/L
2017. febr. 23. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Talán.
2017. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a környezeteddel, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Ha önmagadra igényes vagy, és nem vagy rossz jellem, ha nem vagy primitív, akkor nincs baj veled. De miért tartanak visszataszítónak?
2017. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt biztos, hogy nem találnak visszataszítónak. Legfeljebb zárkózottnak. :)
2017. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának inkább. Egyetemista vagyok és olyannyira zárkózott, hogy az egész karon jó, ha 2 másik ilyen ember van. Lehet, hogy azt mondják, biztos van valami bajom, meg furcsán néznek rám sokszor, de őszintén szólva kettőt találhat bárki, hogy mennyire lesz*r0m.

Soha ne akarj mások miatt megváltozni, és ne az befolyásoljon, hogy mit gondolnak mások.

2017. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Emiatt biztos, hogy nem találnak visszataszítónak. Legfeljebb zárkózottnak. :)"

hidd el 3mas de, sokaknak már ennyi is elég...

4-es szintén hasonló cipőben járunk.

2017. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Számomra amiatt vagy visszataszító, mert nem tettél vesszőt az "amiért" elé.
2017. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!