Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » PlayIt-et a' belépés elött...

PlayIt-et a' belépés elött megmotozzák az embereket van-e náluk alkohol, bicska, vagy 1,5 liternél több folyadék?

Figyelt kérdés

Na ez is egy szemétség ,hogy nem hozhatsz magaddal ,hogy ott köljön megvenni .

Mit ,hogy lehet becsempészni ?

Én nem megyek hosszú útra pia nélkűl !



2017. febr. 26. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
playit.hu/hazirend/
2017. febr. 26. 12:18
 2/9 anonim ***** válasza:

és ha veszel a rendezvény előtt 1,5 liter üdítőt, az nem elég? értem ezt úgy, hogy persze viszel otthonról is valamit, de az odaút alatt elfogy, ha ennyire nem bírod ki ivás nélkül :D


másrészt minden ilyen rendezvény erről szól, hogy költsön is az ember, ne csak lézengjen.

2017. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz ,és van motozás meg átvilágítás ,alkohol-szonda drog vizsgálat ,személyigazólvány elkérés ,rakhatnak belém nyomkövetőt ,poloskát ,kikell pakólnom a' hátizsákom ?

Azt írják alkohólt szigorúan tilos bevinni és átadnak miatta a' hatóságoknak ,akik megvernek elveszik a' pénzem a' holmiaim !!!

Én meg félhóltam megalázva ,leköpködve fekszem ,hátra bilincselt kézzel ... :(

2017. febr. 26. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
xd nemár :D max belenéznek a táskába, aztán ami nem oda illő, azt kivetetik, és kidobják.
2017. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Példáúl a' pénzem meg az érték tárgyaim ?!

Utána elveszik a' bugykisom és a' meghúzza azt rám lehelne !

Mi jogon veszik el bármelyik tulajdonom ???

Az égész rendszer korupt minden hatósági személy biztonsági őr azt tesz amit akar ,ez tény !!!

Hogyan lehet megkerülnünk őket ?!

2017. febr. 26. 13:14
 6/9 A kérdező kommentje:
*bugykosom
2017. febr. 26. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkora troll vagy hogy ruha nelkul is megnyerned a cosplay versenyt...
2017. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kikêrem magamnak nem vagyok troll !!!
2017. febr. 26. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjad, hogy a CS 1.6-ban is van bicska, te csak hozzá öltöztél. az ital pedig védő ital, mert egy ritka betegségben szenvedsz azaz, ha 1,5 liter a határ, akkor is 2 litert veszel.
2017. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!