Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Oké, hogy vannak társkereső...

Oké, hogy vannak társkereső oldalak meg appok, de valamirevaló barátkeresők nincsenek?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, és párkapcsolatban is élek, de nem lenne rossz több olyan emberrel beszélgetni, ötleteket cserélni, akiknek a gondolkodása valamilyen szinten közelebb áll az enyémhez, mint azoké, akikkel nap int nap találkozom. Vannak olyan appok vagy oldalak, ahol kb ugyanúgy nem ciki barátokat keresni, mint ahogy már a tinderezés sem számít cikinek?

2017. febr. 27. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk hasonló helyzetben. Nem tudok nagyon oldalt ajánlani, mindenhol megfordulnak a párt kereső emberek, főleg ha lány vagy. De ha találsz megfelelő embert, bárhol barátokra lelhetsz, akár itt is:) Ez tapasztalat!
2017. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

FércBook oldal csoportok vannak, ahol témákra szerint vannak ilyenek.

Pl. Cica imádók, kutya pártiak, barkácsolósok, vagy műkarom építők, esetleg testépítők...

Én leginkább Kávé imádó vagyok, van a konyhába egy oltár is aminél minden reggel, és napjában többször is tiszteletemet tesszem. :-D

2017. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Két app vált be számomra:

Amino - ezen ilyen mini közösségek vannak, különböző témákkal, ugye vannak publikus chatek, meg magánok is. Ha kifejezetten barátot keresel, akkor "penpal" Aminokhoz (csoportokhoz) csatlakozz, és posztold, hogy ismerkedni szeretnél. :)

Tumblr - Ezen is a "penpal" csoportokat ajánlom, ugyanaz a módszer. :)

2017. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a téma engem is érdekel. További tippeket , ötleteket várnék
2017. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!