Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Társkeresőn keresztül hogyan...

Társkeresőn keresztül hogyan tudnak megtalálni fb-en? Kérem adjon valaki értelmes választ, hogy ez hogyan lehetséges.

Figyelt kérdés
Van, ugye, hogy rám írnak férfiak társkeresőn, beszélgetünk, de én nem adok magamról semmilyen elérhetőséget. Erre rám ír, hogy megkeresett fb-en és megnézett. Meg van egy másik pasi, aki küldött magáról egy képet társkeresőn. Erre utána a fb kihozza, hogy ismerősnek jelölöm e. Ebből arra tudok következtetni, hogy járt nálam fb-en, tudja ki vagyok. Idegesítő. Ez hogy lehetséges? Lehet kémprogram van a gépemen?

2016. dec. 10. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy a neved alapján megkeresnek
2016. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petr cech válasza:
Nem nagy művészet. Ha elárulod hol van a tartózkodási helyed és a keresztneved, rákeres és a képed alapján elég könnyen meg is talál.
2016. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Névre, becenévre, email címre, egyéb azonosítóra rákeresve lehet találni dolgokat, ha elég egyedi nevekről van szó. Én már itteni felhasználót is azonosítottam be a kérdései mellett megjelenő nick alapján, mivel használta máshol is, és ezek között olyan blogszerű oldal is volt, ahol elérhetőséget is lehetett találni. Amikor a netes biztonságról papolnak, akkor többek között az ilyen dolgok miatt is érdemes odafigyelni, és megszívlelni a tanácsokat.
2016. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sosem árulom el a nevemet. E mail címét szerintem senkinek sem lehet látni az oldalon.
2016. dec. 10. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor linkeld be ide a társkeresőd és megmondjuk. így hogy nem tudjuk mi van megosztva nem tudjuk megmondani..
2016. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem A facebookodról letöltött képet raktál fel? Ugyanis a kép nevében sokszor benne van a felhasználóazonosítód, és sok társkereső átnevezés nélkül kirakja a képed, sőt a file nevet rakja ki címnek. Az azonosítódból meg már nem nehéz visszakeresni az facebook accountodat.
2016. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, eszemben sincs arcképe feltölteni. Ha küldök, akkor is csak testeset és nem olyat, ami fb-en is fent van.
2016. dec. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!