Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan ismerkedjek meg hozzám...

Hogyan ismerkedjek meg hozzám hasonlóakkal?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok ,lány és elegem van a magányból , nagyon visszahúzodó vagyok ,szeretek egyedűl lenni , de nem tudok barátkozni senkivel főleg nem ismerkedni ,félek az elutasítástól. Próbálok tenni az ügy érdekében de egy olyan mint én hol ismerkedjen, barátkozzon?

2017. febr. 27. 21:22
 1/7 anonim válasza:

próbálkozni kell

ez a titka

amilyen módon csak tudsz

2017. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak fiúban, ami még rosszabb.

Úgy van, ahogy az 1-es mondja, próbálkozni kell. Minél többet vagy az emberek között, annál jobban elmúlik a félénkség, én tapasztalatból mondom.

Ha nem sikerül, akkor lehet, hogy szociális fóbiás vagy, ez esetben érdemes felkeresni a pszichológust.

2017. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Folyamatosan tedd ki magad kihívásoknak és lépj ki a komfort zónádból, mert hidd el, akkor is megéri hosszú távon, ha beégsz vagy kellemetlen helyzetbe kerülsz. Egy idő után pedig még többet akarsz, bátrabban fogsz új dolgokat kipróbálni. És hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni! Nekem is ez segített. :)
2017. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

milyen hobbijaid vannak?

olyan embereket kellene találnod akivel meg van a közös hang, a közös téma...


24F

2017. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretek festeni érdekelnek a művészetek meg a zene gyakran olvasok de csendes vagyok , nem szeretek társaságba lenni. Nem hiszem ,hogy bárkinek is tetszene egy ilyen lány.
2017. febr. 28. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha ez vigasztal, itt sok ilyen emberrel találkozhatsz, mert a kategórián belüli kérdések kb 50 százaléka erről szól :D úgyogy látod, például ez is egy jó hely
2017. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok megint, csak azt szeretném még mondani, hogy ne mondj ilyeneket, hogy tuti nem kell senkinek egy ilyen lány. Szerintem nagyon értékesek a művészi hajlamaid, hogy nem vagy tömeg, és a csendességed miatt nyilván nem is érsz kevesebbet. :) amúgy én is hasonló vagyok, de én jól érzem magam a bőrömben, élvezem, hogy ilyen vagyok :D 16/L
2017. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!