Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik idősebbek és sosem volt párkapcsolatuk, és nem is akartak?

Figyelt kérdés

Kb mikor alakult ki bennetek ez az érzés?


Nekem még soha nem volt,de szerintem már nem is lesz,annyira megszoktam a függetlenséget,hogy nekem ez a természetes.


28/f


2017. márc. 1. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt és elsősorban a vese és májbetegségem miatt nem szeretnék soha barátnőt.
2017. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én eléggé introvertált vagyok és nem nagyon tudnám elképzelni,hogy valakivel pl egy szobában,ágyban aludjak.

De még egy lakásban sem laknék szívesen senkivel,ha tehetném.


Max szex,barátság,de többre nem vágyom.

2017. márc. 1. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
23 évesen menet el a kedvem a csajozástól. Azóta eltelt lassan 5 év, tök jól elvagyok. Az érzés még jobban erősödött bennem, hogy nem kell senki.
2017. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van
2017. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Például én is ilyen vagyok. Túl elfoglalt voltam régebben, most pedig már nem akarom felborítani a kialakult komfortot. Vannak egy pár jó barátom, barátnőm, akikkel szívesen töltök együtt időt, a párkapcsolat nem is hiányzik, annak ellenére, hogy még nem is volt. :D

26/N

2017. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!