Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti örültök vagy mit éreztek,...

Ti örültök vagy mit éreztek, mikor nem néznek titeket 18-nak alkohol vagy cigaretta vásárlásnál, holott már jóval idősebbek vagytok?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, nő. Nekem van, hogy elkérik a személyimet :D Én olyankor ledöbbenek, de alapjáraton örülök nagyon, hogy fiatalabbnak nézek ki.

2015. márc. 18. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem zavar hogy. amikormegvagyok borotválkozva és pont nincs nálam a személyim elkérik de nincs nálam pont és nem adják ki
2015. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök neki, szinte feldobja a napom :D Mondjuk mostmár egyre ritkább az ilyen (bár nem cigizek meg nem iszok, szóval ilyen helyre nem járok), de nemrég a lottózóban kérték el, nagyon megköszöntem :)

30n

2015. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Vagy mert kötelező elkérnie mert hiperérzékeny a főnök. De azért örülj nyugodtan, még kérdést is írj ki.
2015. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3: kinyalikálhatod.

Azoknál kötelező elkérni, akikről nem lehet ránézésre eldönteni. Tehát az eredmény ugyanaz: nem tudta eldönteni, hogy vagyok-e 18 vagy nem. Holott 28 vagyok. Akkor mit nem értesz? :)

2015. márc. 18. 14:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Különösebben tulajdonítok ennek jelentőséget. Ez nálam szerintem attól függ, épp miben vagyok. 30 éves leszek már a idén, de tavaly nyáron Szigeten a tinifiúkák azt hitték, 19 vagyok. Akkor farmer-tornacipőben voltam. Hétköznapokon már nem öltözöm tinisen, akkor szerintem látszik, hogy már nem vagyok csitri. Bár néha így is elkérik, meg ismeretlen középkorú hölgyek lekishölgyeznek, lekislányoznak. Nem igazán törődöm ezzel, sőt annak jobban örülök, ha felnőtt nőnek néznek, és nem tininek.
2015. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűen az arcberendezésem ilyen. Anyumnak is ilyen, örököltem. Szerintem az évek múlásával ez csakis jól fog jönni.
2015. márc. 18. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:
15 évesen már 28 nak néztem ki.ezt sosem éltem át. De ha így lenne, megmutatnám szó nélkül az iratomat. Ez alap.
2015. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
És most ezért kiírsz egy kérdést?
2015. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8: Igen. Kiîrtam egy kérdést :)
2015. márc. 18. 16:03
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sosem szerettem, ha tininek néznek. Lehet, azért is, mert mindig legalább 4-5 évvel fiatalabbnak néztem ki a koromnál, 16 évesen olyan arcom volt, mintha 12 lennék... persze, annak örülök, ha vmennyivel fiatalabbnak néznek, de az zavar, ha nem nézik ki belőlem, hogy 18 elmúltam... főleg, hogy ilyenkor a többség nem 17 és félnek néz, hanem kb. 14-nek, a 14 éves lányok meg még kislányok, nem fejlett, egészséges nők.
2015. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!