Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szeretitek a komolyabb...

Ti szeretitek a komolyabb bulikat?

Figyelt kérdés

Én imádom a házibulikat, max 50-en vagyunk, a társaság kb felét ismerem, a másik fele pedig ismerősöm ismerőse. Jó a hangulat, lehet beszélgetni, táncolni, inni, csajozni, hülyéskedni.

Én imádom a kocsmázós-beülős estéket, max 20-an vagyunk, ismerkedünk-beszélgetünk, iszunk, nevetgélünk.


Viszont a komolyabb szórakozóhelyeket utálom. A környéken a sportcsarnokunkban szokott lenni kb havi rendszerességgel 1 buli, ahova komolyabb DJ-ket hívnak el, van kidobóember, belépő, tehát egy rendes "diszkó". Akármerre nézek kb senkit nem ismerek, rohadt drága a pia, nem hallani semmit, rohadt idegesítő és monoton minimal kokainos zene megy, éjfélre minden tiszta szemét, nem lehet elférni, beléd kötnek, meleg van...stb. A gáz, hogy mégis szinte mindig mindenki ide megy, én meg mint 'kívülálló' néha kénytelen vagyok elmenni, mert egyszerűen nincs semmi más..

Most pl a szülinapomat fogjuk megünnepelni egy ilyen sz.rban, és a haverjaim is tudják, hogy én nem szeretem ezt, de ha van egy ilyen buli, akkor sehol máshol nincs semmi, így úgymond kénytelenek vagyunk ide elmenni, hacsak nem akarunk felvonatozni Bp-re..


Ti szeretitek az ilyen bulikat? Miért igen/miért nem?

17/F


2017. márc. 8. 17:58
 1/2 Psycho ***** válasza:
51%
Személy szerint már az ilyenek gondolatától is rosszul vagyok. Amiket felhoztál okok, szintúgy nekem is pipa + alapból nem bírom a nagy tömeget, túlpuffereli az agyamat, inkább kicsit introvertált vagyok. Gyakorlatilag semmivel nem lehet rávenni, hogy egy ilyen discoba betegyem a lábam. Ettől még szeretek bulizni, megvan az a szűkebb, 6-8-10 fős társaság, akivel pl. kertipartizunk, vagy házibulizunk, és megcsináljuk magunknak a hangulatot. Egyébként olcsóbb is, és mondhatni személyre szabottabb. 28/F
2017. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudod buli és buli között is van különbség...

Más egy olyan buli ahova 1000ft leiható a belépő és más ahova 3500...

Más egy olyan ahol populáris zenét játszik valami ismeretlen magyar dj és más ahova több külföldi fellépőt hívnak..

Más egy minimal buli, más egy acid techno, más egy drum and bass, más egy goa, más egy tech-house, más egy experimental és még sorolhatnám...

Én sokat járok bulizni, olyan helyre ahol szeretem a zenét, általában jönnek a barátaim is és a helyeken ahova én járok ott a többség kedves, mosolyog, nem lök fel részegen...

Szóval ne abból indulj ki, hogy a helyi minimal diszkóban sok a stimulánsozó és az agresszív részeg. vannak más bulik is

2017. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!