Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti szeretitek a cicababa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti szeretitek a cicababakat? Marmint ugy ertem hogy komolyabb kapcsolatot veluk, mert szorakozni tudom hogy szerettek veluk. (en nem vok az. egyaltalan)

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Hello!

Szerintem ne általánosíts mert azt nem szeretik, többek között énse. Nem kedvelem a "nyávogóslibákat", én a vidám, érett gondolkodású és normális lányokat szeretem, és a cicababákat pedig nagyívben elkerülöm. :) Véleményem szerint az úgymond "cicababákkal" nem lehet tartós kapcsolatot tartani, persze mindenhol vannak kivételek, vannak akik ezt szeretik. "Kinek a pap, kinek a papné." :)

F/15

2009. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bocsi az altalansitasert,csak tobbek kozott igy lattam...de m1 johetenek meg valaszok:P
2009. febr. 19. 20:47
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem végülis tetszenek. Olyan nőiesek, de van egy kislányos kisugárzásuk ami nekem nagyon bejön! :P

Általában gyönyörűek az ilyen lányok. Szívesen járnék ilyennel. De azért ne legyen olyan, hogy dobálja a pasikat.

F/22

2009. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
szerintem egy fiú sem keres cicababát tartós kapcsolathoz,max pár menetre
2009. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Néhány dugáson kívül nem lennék együtt egy cicababával. Bár ahhoz is inkább neki kéne rámmászni, mert elvből nem kezdek ki velük. Max hülyítem őket. Viccesek néha :D
2009. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
én mindig is ki akartam próbálni egy "cicababával". mármint a járást. talán mert én is sokat adok magamra, szeretek vásárolni, diszkóba járni meg ilyeneket. nekem tetszenek.
2009. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom úgymond "cicababa", de eddig még csakis tartós kapcsolatai voltak! Mondok én neked valamit!Lehet,hogy valaki cicababa,de ahhoz,hogy egy pasi megfektesse, tenni is kell (jó esetben)!A hódítás alatt pedig megismeri,és ha szimpatikus neki a nő,akkor nem csak pár kefélés lesz belőle!Az én párom is gyönyörű, csinos, okos és imádnivaló, szeret vásárolni és a külsejével foglalkozni!Szóval nem szabad általánosítani, mert az csak egy dolog,hogy ki hogy néz ki!Az ilyen hölgyeknek annyiból van előnyük,hogy nagyon dekoratívak,így több esélyük van ismerkedésre...Aztán majd eldől,hogy mi lesz belőle, de nem feltétlenül csakis szórakozásra és szexre kellenek a férfiaknak!
2009. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
ismerek pár cicababának titulált lányt (4-5) és sokszor értelmesebbek mint azok akik szidják őket... nem kell általánosítani.
2009. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Megjegyzem az eddigi válaszolóknak h. a cicababa valemilyen szinten magába foglalja azt h. az illettő kevésbé értelmes.

Én nem bírnám sokáig egy olyan emberrel akit lenézek, nem is bírom szeretni. Ha másra nem is jó akkor is

szerelem nélkül a sex is sokkal rosszabb ;)

2009. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem!Azt,hogy a cicababa buta, a féltékeny nők találták ki,így általánossá vált,mint ahogy a szőke nőkről szóló előítéletek is!Egy kevésbé csinos, szép lány soha nem fogja elismerni egy csinos gyönyörű nőről,hogy még okos és kedves is!Ez mind a nők közötti féltékenykedésekről szól,semmi másról!Tény,hogy vannak buta cicababák,de azok között is találhatóak buta nők,akik nem cicababák!
2009. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!