Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudtok olyan lebuktató kérdést...

Tudtok olyan lebuktató kérdést, amivel szűrni lehet azokat, akik másnak adják ki magukat a neten?

Figyelt kérdés
Szeretek interneten keresztül ismerkedni, sok kedves embert megismertem már így, akikkel volt szerencsém személyesen is találkozni, és tényleg stimmeltek az adataik, amiket neten megadtak magukról. De ismerkedős oldalakon sokszor vannak női névvel regisztrált férfiak (a fordítottja szerintem nem jellemző), és sokan fiatalítják, vagy éppen idősebbnek állítják be magukat, célcsoportjuktól függően. Persze egy hosszabb-rövidebb beszélgetés után általában kiderülnek ezek a ferdítések, de olyan is van, aki nagyon jól játssza a szerepét. Ezért szívesen fogadnék olyan kérdéseket, taktikákat, amelyek legalább 80%-os pontossággal segítenek behatárolni az illető nemét és korosztályát, hogy minél kevesebb időt kelljen a kamusokkal beszélgetnem.

2017. márc. 15. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy ilyen kerdezoskodessel es bizalmatlankodassal csak a normalis nöket ijesztened el.
2017. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ilyen az internetes ismerkedésnek mindig vannak rizikói. Elsőnek igaza van abban hogy ez a kérdezősködés elriasztja az embereket.
2017. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én ilyenkor azt szoktam kérni, hogy egy általam kiválasztott szót írjon fel egy papírra, úgy, hogy a keze is benne van.
2017. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem tolakodó, indiszkrét vagy szexuális jellegű kérdésekre gondoltam, amire ti sem válaszolnátok szívesen. És nem is egy kérdéshalmazra, hanem inkább olyan praktikára, amit ügyesen be lehet építeni a beszélgetésbe anélkül, hogy a másik fél érezné a bizalmatlanságomat.

Pl. ilyesmire gondolok, hogy ha elkezdek a kozmetikáról beszélgetni, és sminktanácsot kérek, akkor nagy valószínűséggel erre egy nő fog tudni válaszolni, a magukat nőknek kiadó férfiak többsége nem ennyire felkészült. Persze, vannak buktatói, mert nem minden nő sminkeli magát, és van olyan férfi is, aki igen, de szerintem a 80%-os pontosságot biztosítja, és még 2-3 ilyen kérdéssel le lehet buktatni a kamusokat.


#3 Ez nem rossz ötlet, bár eléggé érezteti a bizalmatlanságot.

2017. márc. 16. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Találozni kell, ha nem hajlandó akkor vagy kamus vagy csak unaloműzésből van fenn... lépni kell ilyenkor.
2017. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!