Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért húzzák ki magukat a...

Miért húzzák ki magukat a lányok, amikor a közelükben vagyok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert nagyobbnak tűnik a mellük.
2015. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert viszket nekik.

Mert jobb kiállással akarnak rndelkezni, észrevedd őket, stb.

2015. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert primitív ösztönlények, emlősök, tehát szaporodni akarnak fajfenntartás végett.
2015. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez mindig így van. Ha egy nőt megközelít egy férfi, akkor kidomborítja a mellkasát. Fordított esetben pedig a nő előtérbe helyezi a melleit.

Jól írta egy másik válaszoló, ez ösztönös.

2015. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért te kihúzod magad őelőttük = kelleted magadat.
2015. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még sosem vettem észre hogy a mellem domborítottam volna jobban amikor egy férfi közel van hozzám. :D De ettől függetlenül igaz lehet ez a jelenség. :)
2015. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Mert ezt nem tudatosan műveled. Ösztönös. Ösztönlény vagy. 3-as voltam. Benned él a fajfenntartás ösztöne tudatalatt, és előjön, hogy nagyobbnak látszanak a szoptató bimbóid, így a férfi veled párosodhasson és a te génjeid öröklődjenek, ne más karakterisztikái, hogy a te fajod, rasszod éljen a többiek helyett, ez az életképesség céljából alakult így ki. 3-as voltam.
2015. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A levegőt sem veszed mindig tudatosan, mert ez is egy életösztön, hogy életszükséglet.
2015. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!