Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gimisek! Milyen gyakran...

Gimisek! Milyen gyakran buliztok, és hol?

Figyelt kérdés

Házibuli, sulibuli, kocsma...? Mondjuk az osztályotokhoz/évfolyamotokhoz képest ti inkább többet/kevesebbet?

8.-os lány vagyok, ugye jövőre gimi, csak próbálom elképzelni milyen is lesz. :)

Köszi a válaszokat (kort és nemet is létszi)!



2017. márc. 17. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

bár nem vagyok már gimis, 3 éve érettségiztem, de az én időmben úgy volt, hogy 8-9.ben még azért csak az "elvetemültek" jártak bulizni, akik rossz tanulók voltak, és mindig gond volt velük, 10.ben már úgy a többség elment kocsmába, valahova, szórakozóhelyekre is... igaz régen sokkal több helyre beengedtek 15-6 éveseket is, én úgy vettem észre, hogy most viszont tényleg odafigyelnek jobban a mostani helyek a személyi igazolványok ellenőrzésére, és kikoptak a 16+os bulik, most már 18as kb az összes...

sulibuliba persze eljártunk mindig azt 7. óta... félévente volt mondjuk 2 sulibuli, kocsmába is úgy havonta eljártunk, bár 9.ben még nem igazán... inkább 11.től, meg persze 12.ben akkor már összeültünk gyakrabban is... de 14-5 évesen még nem volt jellemző, tényleg csak az osztályból ketten-hárman jártak, de ők általában magatartási problémákkal, és tanulmányokkal is küzdködtek. igaz egy jobb gimibe jártam, ahol azért a gyerekek többsége szülői kontroll alatt állt. tudom hogy vannak iskolák, amire ez kevésbé igaz.

2017. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
9.-es vagyok, de volt egy nyelvi előkészítő évfolyamom is. Én őszintén szólva egyáltalán nem járok bulizni, úgy érzem van még időm, és inkább a tanulásra koncentrálok. A barátaim között viszont van, aki minden hétvégén jár szórakozóhelyekre, van, aki havonta egyszer, van, aki pedig csak éjszakánként a városban van a haverjaival. Szóval ez elég változó. Az osztályban úgyis lesz egy "menő" csoport, akik mindig ott fognak kikötni, hogy milyen részegek voltak a hétvégén...
2017. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9.ben azert annyira meg nem jellemzo a bulizgatas, mondjuk en mindig devians gyerek voltam, a kitunosegem ellenere. Mondjuk lehet pont ezert, mert nem kotott le az iskola, sosem kellett tanulnom, boven eleg volt, ha felig odafigyeltem oran. Mi eljartunk kocsmazni, hazibuliba a baratnoimmel, meg sosem voltam valami "jo gyerek". El is hordtak mindennek, terjedtek is a pletykak, amiknek altalaban semmi alapja nem volt. Szerencsere sosem vettem fel az ilyesmit.

Azert ez nagyban fugg attol is, hogy milyen tarsasagba kerulsz, ez majd kialakul.

18/l

2017. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem járok bulizni. Nekem nem a kocsma a szórakozás. Szomorú, hogy sokan el sem tudnak mást képzelni.


15 / F


Van 16 és 18 éves gimis barátom is. Ők sem buliznak egy kivételével.

2017. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Mégis ki a f--szom jár manapság bárhova is?
2017. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én végzős vagyok, és eddig 2-3 havonta voltam buliba,idén kb 3 hetente


18/f

2017. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!