Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimisek! Hogyan kezelnétek...

Gimisek! Hogyan kezelnétek azt, ha az egyik osztálytársatok leszbikus lenne?

Figyelt kérdés

Vagy mi a véleményetek erről?

Az illető nem henceg vele, tulajdonképpen nem is látszik rajta.



2015. márc. 2. 09:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

Semmi. Elfogadnam, ugy ahogy van.

Az elet megy tovabb. :D

2015. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem érdekel senki nemi hovatartozása. Addig amíg nem engem zaklat a leszbikusságával addig nem is lesz vele bajom. Ne hangoztassa, ne nyomuljon, és nem fog senki belekötni. Nem kell mindenki orra alá dörgölni, hogy leszbikus. Így a legtöbb osztálytársa soha meg sem fogja tudni
2015. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Mit kéne ezen a helyzeten kezelni? Szerintem mindenkinek a saját egyéni problémája, hogy milyen emberek iránt érez vonzalmat, az meg, hogy kivel él magánéletet, végképp az ő dolga.
2015. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Ja, áruld már el, ezen mit kell kezelni? A tesiöltözőben sem fog berántani téged és megerőszakolni, na meg az, hogy a nőket szereti, nem egyenlp azzal, hogy automatikusan mindenkire rámászna, szóval még bóknak sem kell felfogni, ha rád néz. Az ő magánügye, inkább beszélgessetek vele kiscit, hogy hogy fogadta a családja, ő elfogadta-e magát, stb. Legyetek vele kedvesek, elvégre nem egy alien nőtt ki a háta közepén, semmivel sem másabb, mint ti, csak az ízlésetek nem egyezik.
2015. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%
Honnan veszed hogy leszbi?
2015. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Hülyén fogalmaztam.

Úgy értettem, hogy viszonyulnátok hozzá és ilyesmi, lenne kivetni valótok, emiatt nem barátkoznátok vele vagy leszarnátok és ugyan úgy maradna minden. :)

Utolsó: A kérdés alanya én vagyok...

2015. márc. 2. 13:18
 7/32 anonim ***** válasza:
8%
És tudja is valaki már? Soha nem értettem, ezt miért kell mások tudtára adni.
2015. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
mert gondolom ha kézen fogva mennek,azt nem akarják hogy sokkot kapjanak a körülöttük lévő emberek
2015. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
95%
mivel attól, hogy leszbikus, ugyanaz az ember marad, ezért nem igazán érdekelne. :)
2015. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Aki azzal jön, hogy "ne hangoztassa, ne dörgölje az orrunk alá" stb.. Azoknak jelzem, hogy mások a heteroszexualtásukat állandóan mások orra alá dörgölik, csak észre sem veszik, mert annyira normálisnak veszik.

Ha bármilyen szexualitást lehet mások orra alá dörgölni, akkor homo-t is...

2015. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!