Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz, ha melegek,...

Szerintetek gáz, ha melegek, pánok, transzok társaságát élvezem a legjobban?

Figyelt kérdés
Heteroként a hetero nekem túl unalmas, próbálkoztam barátkozni heterokkal, nem ment. Van pár elvetemült, az tény, de a legtöbb átlagos érdeklődésű, és valahogy a brutális egyének jobban érdekelnek.
2017. márc. 20. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Gáz. Nem azért, mert ők gázok lennének. A te gondolkodásod gáz. Nem azon múlik egy barátság, hogy ki milyen vonzódású. Ha neked ez számít, akkor nem barátokat keresel, hanem olyan embereket, akiket különlegesnek gondolsz, és így magadat is különlegesebbnek érzed.
2017. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van meleg ismerősöm aki jófej, de szerintem is az van, amit az első hozzászóló is írt, hogy csak azért velük barátkozol mert különlegesnek gondolod őket és azt hiszed ettől majd te is az leszel.
2017. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! Már megint elmaradtam egy brossurával. Mondjátok már meg, kik azok a pánok? (A mitologiábol tudom, de manapság kiket neveznek annak???)
2017. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem vagy hetero, szívesen csevegnek a fcopról, ezt heteró nem bírná.
2017. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!