Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Mi a véleménytek a kék bálna nevezetű "játékról"?

Mennyire kell elmebetegnek lenni ahhoz vki ilyet kitaláljon? Élvezi h ennyien meghalnak? Kipróbálná vki közületek úgy h nem teljesíti? Vagy is hát hogy egyáltalán öngyilkosság méghozzá ilyen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: bálna, öngyilkosság, önsanyargatás, horror, játék

03-20 23:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Alapvetően nem ítélkezek azok felett, akik ártanak maguknak, vagy öngyilkosok lesznek, nem tudom, mi játszódhat le a fejükben, amúgy is minden embernek más az ingerküszöbe, szóval szimplán nem.
De ez a "kihívás" úgy ökörség, ahogy van. Nem tudom, miért talál ki ilyet valaki, mi benne neki a jó, ahogy azt se tudom felfogni, miért csatlakoznak emberek hozzá, amikor az önpusztítás alapvetően egy titokban maradó, befelé forduló tevékenység.
Amúgy ha érdekel a téma, ajánlom az Öngyilkosok szobája c. filmet, erről szól.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 03-20 23:24 Privát üzenet
Az, hogy elmebeteg volt az, aki kitalálta..

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont tegnapelőtt 08:42 Privát üzenet
Leírná valaki, hogy mi ez? Mert még nem hallottam róla.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont tegnapelőtt 12:20 Privát üzenet
Az, hogy egészséges ember úgysem megy bele.
Azoknál már alapból van valami bajuk, akik játszanak vele, és valószínű, hogy már több ezerszer próbálták jelezni a környezetüknek, hogy valami nem okés, és segítségre van szükségük, de sosem vették őket komolyan.
Vagyis nem tudom, milyen szülei, barátai vannak annak a tininek, akin még azt sem veszik észre, hogy egy hatalmas, vérző bálna-körvonal virít a karján.
Engem se vettem soha komolyan, pedig lehet, hogy ha időben elkezdtek volna foglalkozni velem, akkor most nem itt tartanék...Mindenesetre én nem a bálnás játék keretein belül nyírom ki magam, annyi szent.

21/L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnap 13:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek valami tapasztalata a #bluewhale játékkal kapcsolatban?
Mi a véleménytek a mai fiatal lányokról?
Mi a véleménytek az operatori állásról? Csinálnátok?
Mi a véleménytek arról amikor valaki gépel hosszasan messengeren / facebook chaten majd nem ír semmit?
Nektek mi a véleménytek erről?
Az emberek olyanok mint a delfinek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu