Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleménytek az operatori...

Mi a véleménytek az operatori állásról? Csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem munka hirdetés. Csak kiváncsi vagyok a véleményetekre

2016. aug. 1. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A párom operátor. Annyi h*lye embert egy helyen még nem láttam,már bocsánat.

Robotmunkát végeznek 8 órában,úgy beszélnek velük,mint ahogy a kutyával se,a fizetésük pedig irreálisan alacsony. Biztos,hogy nem lennék operátor. /Maximum ha nagyon kéne a pénz,és tényleg rákényszerülnék/

2016. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%

Azért az operátor elég pongyola fogalom. Az én beosztásom megnevezése is operátor. Pontosabban Enterprise Site Operátor. Én egy több száz nyomtatóból álló flottát üzemeltetek egy nagy multinál. Ez nekem kulturált környezetet, jó fizetést és elég sok üres időt jelent amit ki tudok tölteni egyéb munkákkal - jó pénzért persze.

Azt a munkát viszont amit 1 leírt csak láttam csinálni és nézni is rossz volt a sok bérrabszolgát.

2016. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha tudnám az összes kijáratot a Mátrixból...

De viccet félretéve, a kettesnek van igaza, operátor és operátor között is óriási különbség van. Amikor csak mint egy robot ülsz ott, na azt nem csinálnám. Az borzasztó lélekölő lehet.

2016. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ attól, hogy hová kerültél. Van ahol teljesen normális a környezet és az emberek is, van ahol kicsit kellemetlenebb. De ha valaki nem megfelelően beszél veled, ahogyan az első mondta, akkor egyszerűen vissza kell szólni és az illető vagy észreveszi magát vagy nem. Ha meg tovább folytatja, akkor úgy sem érdemes ott maradni mert rossz helyen nem kell dolgozni, szóval aki az ilyesmit eltűri, hát az elég anyámasszonykatonája lehet. Egy line operator állás sem feltétlenül rossz és nem biztos, hogy rosszul fizet. Az már más kérdés, hogy meddig lehet bírni egy huzamban a folyamatos műszakot, inkább az szokott lenni a baj, hogy az emberek egy idő után besokalnak az állandó éjszakázástól. Meg attól, hogy nem marad elég szabadidejük ill. felborul a bioritmusuk és ezt a szervezetük rosszul tolerálja. Inkább ez a jellemző, mintha valaki megaláz vagy kutyául beszél veled. Szóval oda kell menni és meglátod, ha tetszik ott maradsz, ha nem akkor senki sem kötelez rá, hogy ott maradj.
2016. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is tetszett az elején. De most nem tudom mi történt :(

Olyan nehéz beszélni masokkal... már nehezemre esik még a beszélgetést is fenntartani

2016. aug. 1. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, semmi olyan munkát nem végeznék ahol emberek közt kell lenni.
2016. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép szakma ,és ha szerencséd és tehetséged is van akkor jól is kereshetsz vele. Jó szem kell hozzá és érzék, ami kialakul ,de ugye tanítják is pl Színház és Filmtudományi Egyetemen. Ha jól tudsz angolul és kikerülsz külföldre akkor be is futhatsz rendesen.


Csak az ékezetekre figyelj ,mikor írod az önéletrajzod :)

2016. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os én is olyan munkát keresek ahol kevés emberrel kell érintkezni...

Csak most nem volt màs választásom :(

2016. aug. 1. 18:30
 9/9 anonim válasza:
Sajnos a cégek nem igazán figyelnek arra, hogy a fizikai melósok között normális közeget alakítsanak ki. Lesz*rják, melót végezzék el azt kész. Az ilyen helyekre elég a 8 általános is, meg sok helyen emberhiány van, ezért már kvázi akárkit felvesznek. Sajnos az ilyen barmok meg nyilván a normálisabb gondolkodású emberekbe kötnek bele. Az ilyen emberek ilyen helyekre is valók.
2016. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!