Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is jobb, oldottabb...

Szerintetek is jobb, oldottabb volt a 90-es végi,2000 eleji partykultúra?

Figyelt kérdés

Akkoriban jártunk bulizni az ország legjobb helyeire. Már családom van, évek óta nem járok rendszeresen szórakozóhelyekre (évente 1-2 alkalom van születésnapok miatt)

Viszont én látok mostanában egy elitizmust ami kialakult, amit mindenki követni akar.

Régen beugrottunk a Ladába és lementünk a Flörtbe Tiesto-ra, eszünkbe se jutott hogy gázak, csórók lennénk, jól éreztük magunkat. Mások se néztek le minket, ismert minket a fél éjszaka. Most legutóbb meg látom hogy xy hely környékén pár fiatal srác mondja hogy parkolják le inkább a Suzit pát utcával arrébb nehogy meglássa valaki. Sok ilyet látok-hallok (diszkó környékén lakunk) Nemaz régen is voltak menök, de most azt látom hogy mindenki azt a látszatot akarja adni. Nem tudom hogy lehet így jól érezni magad.

Több haverom is az éjszakában dolgozik, ök is megerösítették amit gondolok.

A fesztiválokon is megy a vetítés. Minden fiatal srác BMW-t akar venni, az nem számít hogy 20 éves, csak ha kérdezi valaki akkor rá lehessen szégyen nélkül vágni hogy "7-es Bömösöm van" (pedig jobban járna azért a pénzért egy annál újabb Toyotával)


Nagy a nosztalgia faktorom vagy tényleg mostanában elment minden ebbe a rongyrázós-vetítös stílusba?

Nem is beszélve arról hogy hallottam olyan helyekröl ahova sima halandót be se engednek.

Ha vén hülye vagyok aki szerint "régenmindenjobbvolt" mondjátok meg azt is nyugodtan.


2017. márc. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden jobb volt régen és még a zenék is minden műfajban;)

Még az emberek is a szórakozóhelyeken!


A jelen egy rakás sz@r minden értelemben a szórakoztatóiparban.Táncnak neveznek egy defibrillátor által való rángást...áh.

Legszívesebben nyitnék egy retro klubot, hozzá méltó zenékkel.Sznob-felvágós tahik kizárva és belépés rongyrázás nélkül.


Szóval, ócska csicsa-csicska-bulik vannak már...olyanoknak.

2017. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez az időszak volt a legjobb bulikor. Fiatal voltam, jártam siófok, pest,pár vidéki jó helyekre felváltva, főleg sterby és global undergound bulikra. Ezeknél már akkor is megvolt a menőzés, az, hogy a legtöbb partyzót elragadta a menőzés, jó ruhák, autók is aki megtehette már akkor is jó kocsikkal jártak. De alapjában a kevésbé tehetősek se voltak lenézve, de a clubban azért mindig megvolt a kemény csoportok, akiknek nagy az arca, de többnyire jó összhang volt. A hazai sztár dj-k nagyon népszerűek voltak, több 100,1000 fős követőkkel, nagyon imádott volt egyfelől a keményebb törtetős techno, techouse és a progresszív vonal.
2017. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a mostani jobban tetszik.
2017. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!