Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem régiben hallottam a "Blue...

Nem régiben hallottam a "Blue Whale" nevezetű orosz játékról, de linket nem találok sehol. Nagyon érdekelne, hogy hol és hogy is megy ez. Tudnátok linket küldeni? Teljesen mindegy milyen nyelvű.

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 20:18
 1/6 anonim válasza:
97%
Nehogy rámenj az oldalra! Facebook-on láttam hogy egy temesvári lány csak az oldalra ment rá de visszalépett, de a készítő elkezdte SMS-ben terrorizálni, képeket küldeni róla ahogy alszik stb. Meg ne próbáld!
2017. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
95%
*kivéve, ha rendőr vagy, vagy TEK-es, FBI-s stb.
2017. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Ez hülyeség. Ha az oldalra rámész, semmi bajod nem lesz. Ez csak egy közösségi oldal, olyan, mint a Facebook. Én már régóta regisztrálva vagyok, és használom is, mégsem történt semmi. Csak akkor fog zaklatni, ha írsz neki(vagy írsz a csoportba), hogy játszani akarsz, aztán meg kilépsz a játékból. Na akkor fog zaklatni.

Az oldal egyébként tök jó, csak kár, hogy nincs több magyar.

Vk.com

2017. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
95%

#3 ha a játék oldalába belépsz, akkor elkezdenek írni neked...

Az maga a Vk, amiről te beszélsz. Azzal semmi baj nincs, csak az ilyen-olyan csoportokkal, mint pl. kék bálna.

2017. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Én több ilyen kék bálnás csoportba is benne vagyok, de nem kezdtek el írkálni,meg semmi ilyesmi. Még.
2017. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
#5, sürgősen lépj ki, amíg meg nem komolyodik a dolog
2017. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!