Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez normális? Más...

Szerintetek ez normális? Más is ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Ha megismerek valakit, akkor rágooglizok és facebook adatlapját is lecsekkolom. Egy picit úgy érzem, hogy ezzel visszaélek a modern technika adta lehetőségekkel, de ha valaki valamit kirak magáról a netre annak tudnia kéne, hogy ezzel jár nem. Vagy ezzel megsértem a magánszférájukat? Hagyni kéne, hogy az emberek annyit mondjanak el amennyit akarnak magukról? Talán nekem is jobb lenne így? Mert néha lehet olyan dolgokat is találni, amit nem kéne és onnantól nem tudok ugyanúgy ránézni az illetőre. Nem tudom miért, de úgy érzem ettől megnyugszom és nagyobb biztonságban érzem magam valaki mellett. Bár ez csupán egy illuzió hisz nem szokták a legsötétebb gondolataikat megosztani az emberek névvel ellátva a neten. Ezt elfelejtettem írni, de közelebbi ismerősökkel és partnerjelöltekkel csinálom a fentieket.
2017. márc. 25. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne kivetnivaló, de én nem szoktam.
2017. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, ha ez nem tűnik annyira furcsának.
2017. márc. 25. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ezen a szinten, pont azért, amit írtál, hogy amit nyilvánosan megosztok, azt bárki láthatja, tehát nem magánszféra. Kiraktam, nézegesse, azé' van. :)

Ha már nyomozót bérelnél, hogy kutakodj az amúgy cseppet sem izgalmas életem után, azt aggasztóbbnak találnám.

2017. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Néha megelőzhető a baj, így is.

Például ingatlanosok terén kell lesni.Egy név 2 telefonszám vagy éppen több név és 1 telszám...változó vélemények-ellentmondások....gebasz illető végül.

2017. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!