Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azon gondolkodom mostanában,...

Azon gondolkodom mostanában, hogy normális e ha nem akarok barátot? 19L

Figyelt kérdés
már egy ideje 19 éves vagyok. soha nem volt még barátom szerintem alakulóm se úgy nagyon de egyáltalán nem hiányzik. sok fiú barátom van azokkal jól elvagyok. persze szoktak lenni fuzőim akarnak velem találkozni megminden de annyira nincs kedvem mert unalmasak .ez mással is van igy vagy?????

2017. febr. 19. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok és nem akarok barátnőt. Ez a Te döntésed. Nem divat vagy elvárás.
2017. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember egysíkú és unalmas, szóval...:)
2017. febr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Miért gondolod úgy hogy unalmasak? Milyen fiúk próbáltak veled ismerkedni? Te mit szeretsz? Téged mi érdekel?
2017. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt idővel megbánhatod, mert most vagy fiatal, most még könnyebben kitapasztalhatod a párkapcsolatokat és mindent. Idősebben majd úgy 25 felett már inkább a komoly társkeresésre kell a hangsúlyt fektetned, és ha most nincs tapasztalatod akkor lehet "rosszabb helyről" rajtolsz" ezen a téren.
2017. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért tartom unalmasnak őket vagy is inkább a helyzetet mert nem merek önmagam lenni elötűk amíg ismerkedünk. kicsit bolond lány vagyok vagyis másoknak az a véleménye rólam és hogy lányhoz képest elég jó a humorérzékem. és attól félek nem értenék a vicceim és furának néznének
2017. febr. 19. 11:17
 6/11 A kérdező kommentje:
viszont volt egy fiu aki naaaagyoon tetszett ő is olyan bolond mint én és vicces . viszonylag jól el is beszélgetünk volta is nála párszor egyszercsak meg nem írt vissza ez miért lehet: :OO :'(
2017. febr. 19. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusom :D
2017. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig most fogsz kapni pár privit az itteni kockáktól hogy "ismerkedjünk én más milyen vagyokXDD"

Amúgy azt tudom tanácsolni hogy mutasd magad olyannak amilyen vagy..tudom hogy közhely..de igaz.Persze ne támadd le rögtön!:D De tudom mit érzel..mert elég sok lánnyal irogattam utobbi időben..és agyamra mentek..mindegyik beszélgetés unalmas volt:/ Szval most énis szüneteltetek picit

2017. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dettó mint az 1-es és igen ez a te döntésed.

Am részemről sem hiányzik. 28 F

2017. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"azért tartom unalmasnak őket vagy is inkább a helyzetet mert nem merek önmagam lenni elötűk amíg ismerkedünk. kicsit bolond lány vagyok vagyis másoknak az a véleménye rólam és hogy lányhoz képest elég jó a humorérzékem. és attól félek nem értenék a vicceim és furának néznének"


Kérdező ezzel semmi baj nincs, vállald fel nyugodtan hogy ilyen vagy.

Szerintem amúgy tényleg csak az a baj nálad hogy nem ismertél még nagyon olyan fiúkat akiknek ez tetszik. Pedig hidd el vagyunk páran ilyenek fiúk. Nem mindenkinek az unalmas libák jönnek be. Sőt... csak ehhez is kell egy fajta intelligencia, mármint a humorhoz. Én pl nagyon szeretem a kicsit elvont, olykor morbid és abszurd humort, de az ostobább emberek ezt nem értik, és hülyén néznek rám :D És lányban is rohadt nehéz olyat találni aki ezt értékelné, de biztos van ilyen. Ezért mondom ne add fel! Én úgy vettem észre hogy fiúk között még mindig több a normálisabb érdekesebb ember mint a lányok között. Úgyhogy jobb helyzetben vagy, több közül válogathatsz mint mondjuk én :D

2017. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!